Cisco Systems
Cisco
آبان 7, 1397
chef
آشپزی بین الملل
آبان 10, 1397
آشپزی بین الملل

آشپزی بین الملل

آشپزی بین الملل

آشپزی بین الملل

آیا با دوره آشپزی بین الملل آشنایی دارید؟

دوست دارید بدانید برای تبدیل شدن به یک آشپز بین المللی و چند ستاره چه دوره هایی را باید طی کنید؟

همراهان عزیز برای خواندن متن کامل این مقاله می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه نمایید.

دوره‌ آشپزی بین الملل

آیا دوست دارید دوره آموزشی آشپزی بین الملل خود را در یک تور حرفه‌ای آشپزی بگذرانید و یاد بگیرید که غذاهای محلی و بومی مورد علاقه جهان را آماده و طبخ کنید؟ طعم‌ها، ادویه‌ها، تکنیک‌ها و سنت‌های آشپزی را از سایر نقاط جهان، از اروپا، آفریقا به مدیترانه و مناطق مختلف آسیا تجربه کنید؟ کشف کنید که چگونه هر فرهنگ یک تجربه جدیدی از ترکیب طعم را ارائه می‌دهد.

در دوره‌های آشپزی بین‌الملل، هر دوره توسط یک سرآشپز حرفه‌ای در کلاس جهانی آموزش داده می‌شود که به شما تسلط به تکنیک‌های مختلف آشپزی بین المللی را آموزش خواهد داد. هموراه ماجراجو باشید – سعی کنید یک غذای جدید، یا هدف از نوآوری طعم‌های مختلف را تجربه کنید. آشپزی جوهر صنعت مهمان نوازی است و شغلی فوق العاده خلاق و با ارزش می‌باشد. دوره های آشپزی بین‌الملل مجتمع فنی تهران واحد شاهین شهر بگونه‌ای طراحی شده‌اند تا برای هر کارآموز و دانشجو، بهترین  آموزش و آمادگی برای حرفه‌ای شدن در آشپزی تجاری و بین‌المللی را فرا بگیرد. شما در این دوره‌ مهارت‌های اساسی و دانش مورد نیاز برای آشپزی حرفه‌ای و مدیریت آشپزخانه را با استفاده از امکانات مدرن و پیشرفته فرا می‌گیرید.

با تبدیل شدن و گرفتن مدرک آشپزی بین الملل، شما می‌توانید در سراسر جهان با فرصت‌های بسیار زیاد شغلی موجود همانند کافه‌های بزرگ، رستوران های بین‌المللی و کارخانجات تولید مواد غذایی یا حتی کشتی‌های توریستی و بازرگانی و غیره، در سراسر جهان مشغول بکار شوید.

آشنایی با 10 کلاس بزرگ آشپزی بین المللی:

بهترین روش برای شناختن یک فرهنگ از طریق چشیدن و تجربه کردن غذا آنجاست، اما حتی بهتر است آنرا یاد بگیرید که چگونه آن را طبخ می‌کنند.

Hutong Cuisine: Beijing, China

رستوران هاتونگ در قلب شهر پکن چین، در یکی از محله های ناهموار کوچه های کوچک و خانه های خانوادگی سنتی قرار دارد که هیتوگون های تاریخی پکن را تشکیل می دهند،کلاس های آشپزی چینی را ارائه می‎دهد. مربی Chunyi Zhou در مورد سبک های پخت و پز و محبوب‌ترین خوراک‌های چینی را با دقت خاصی به دانشجویان خود انتقال می‌دهد و همچنین وی در دوره‌های آموزشی خود، به دانشجویان، مهم ترین تکنیک های پخت و پز چینی را آموزش می‌دهد.

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، آموزش زبان در شاهین شهر، آموزش ICDL در شاهین شهر، آموزش سیسکو در شاهین شهر، آموزش شبکه در شاهین شهر و سایر دوره های تخصصی در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*