GIS
GIS
آبان 5, 1397
Cisco Systems
Cisco
آبان 7, 1397
Cisco Systems

Cisco Systems

آموزش سیسکو در شاهین شهر

آموزش سیسکو در شاهین شهر

آموزش سیسکو شاهین شهر، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می‌کند:

آیا با سیسکو CCNA آشنایی کامل دارید؟ آیا می خواهید گواهینامه بیت المللی سیسکو را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید؟

آموزش سیسکو: گواهینامه سیسکو CCNA، که برای مدرک Cisco Certified Network Network شناخته میشود، به طیف گسترده ای از تخصص های فنی اشاره دارد که سیسکو در جهان فناوری اطلاعات آنرا ارائه می دهد. این گواهینامه های استاندارد صنعت، از سوی سازمان های معتبر و بزرگ مورد توجه قرار گرفته است، زیرا آنها نشان دهنده شایستگی و شایستگی فنی کاندیدان شغل هستند.

سیسکو دو گواهینامه ورودی و معتبر را ارائه می دهد:

  1. صدور گواهینامه سطح سیسکو تایید شده (CCENT)
  2. صدور گواهینامه Certified Certified Cisco Certified Technician

صدور گواهینامه CCENT در اصفهان برای متخصصان شبکه است که باید تأیید کنند که مهارتهای مورد نیاز برای موقعیت‎های اصلی پشتیبانی شبکه رادارند. CCENT به این معنی است که دارنده این مدرک می‌تواند اجزای شبکه بیسیم پایه سیسکو را تشخیص، تعمیر و مدیریت کند. CCT با 3 تخصص در دسترس است: CCT TelePresence، مرکز داده و مسیریابی و سوئیچینگ می‌باشد. محبوب ترین گواهینامه CCT، گزینه مسیریابی و سوئیچینگ است، زیرا تمرکز بر مهارت هایی که لازم است برای پشتیبانی سایت و نگهداری سیستم‌های برند سیسکو و تجهیزات، مورد استفاده قرار می‌گیرد. صدور این گواهینامه ها تکنسین‌ها را برای موفقیت در کار با روترهای سیسکو، سوئیچ ها، کابل کشی و لوازم جانبی مرتبط ترسیم می‌کند. هر دو این گواهینامه ها به تکنسین‌ها کمک می‌کنند حرفه و شغل خود را به عنوان یک تکنسین حرفه‌ای شبکه آغاز کنند. آنها همچنین الزامات واجد شرایط اولیه برای اخذ گواهینامه CCNA در اصفهان را نیز دارند.

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، آموزش زبان در شاهین شهر، آموزش ICDL در شاهین شهر، آموزش سیسکو در شاهین شهر، آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*