Lumion
نرم افزار Lumion
مهر 30, 1397
Abaqus
نرم افزار ABAQUS
آبان 1, 1397
ABAQUS

ABAQUS

آیا با نرم افزار Abaqus و ویژگی‌ های آن آشنایی کامل دارید؟

 اطلاعات کافی از نسخه های متعدد انتشار یافته آن، دارید؟

همراهان عزیز، برای خواندن متن کامل این مقاله مفید می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.

در ابتدا با قسمتی از تاریخچه نرم افزار آباکوس آشنا می‌شویم:

شرکت Abaqus در سال 1978 توسط دکتر دیوید هیبیبت، دکتر بنگت کارلسون و دکتر پل سرسنن با نام اصلی Hibbitt، Karlsson & Sorensen Inc. (HKS) تاسیس شد. بعد از آن، نام شرکت به شرکت ABAQUS قبل از خرید توسط Dassault Systèmes در سال 2005 تغییر یافت. پس از آن، بخشی از Dassault Systèmes Simulia Corp. شد. هم اکنون دفتر مرکزی این شرکت از سال 2014 ، در ایالات متحده واقع شده است.

Abaqus یک بسته نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل عناصر یا تحلیل المان محدود می باشد که توسط شرکت Dassault Systemes تولید و توسعه یافته است که ابتدا در سال 1978 منتشر شد، و معمولا در رشته های مهندسی مختلف استفاده می شود. استفاده از ابزار FEA با توجه به افزایش توان محاسباتی و توانایی بسته های نرم افزاری FEA برای شبیه سازی اجزای سازنده، ساختار و سیستم های فوق العاده پیچیده در شرایط مختلف و شرایط بارگیری گسترده شده است، مورد استفاده قرار می گیرد. بسته نرم افزار Abaqus محصولات مختلفی را برای برنامه های مختلف در مجموعه خود طراحی کرده است.

بسته های نرم افزاری آباکوس شامل محصولات زیر می‌باشد، که شرح کامل این محصولات در بخش مقالات سایت آمده است.

همچنین در پایان مقاله که در بخش مقالات سایت می‎باشد، سرفصل های آموزشی دوره های آباکوس از مقدماتی تا پیشرفته، اهداف دوره های آموزشی، شرایط متقاضیان برای ثبت نام و شروع دوره ها، برای کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان گنجانده شده است. مجتمع فنی تهران نمایندگی شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد نرم افزارهای فنی مهندسی و طراحی، در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*