#C
زبان برنامه‌نویسی #C
آبان 22, 1397
HTML
HTML
آبان 24, 1397
HTML

HTML

آیا با HTML آشنایی دارید؟

پس همراهان عزیز برای خواندن متن کامل مقاله HTML می‌توانید به بخش مقالات سایت مراجعه نمایید.

HTML زبان نشانه گذاری (Hypertext Markup Language) کد است که برای ساختن یک صفحه وب و محتوای آن استفاده می شود. به عنوان مثال، محتوا را می توان در مجموعه ای از پاراگراف ها، لیستی از نقاط دلخواه یا با استفاده از تصاویر و جداول داده ساختار ساخت. همانطور که عنوان نشان می دهد، این مقاله به شما یک درک ساده و دقیقی از HTML و توابع آن را خواهد داد، پس با ما همراه شوید.

سوالی که مطرح می شود این است که، HTML چیست؟

HTML یک زبان برنامه نویسی نیست این یک زبان نشانه گذاری است که ساختار محتوای شما را تعریف می کند. HTML حاوی مجموعه ای از عناصر است که شما می توانید از قسمت های مختلف محتویات یا پوشه ها استفاده کنید تا به نحوی خاص ظاهر شوند یا به نحوی خاص عمل کنید. تگ های محصور می توانند یک لینک یا یک پیوند تصویر را به جای دیگری ایجاد کنند، می توانند کلمات را به صورت کلاسیک و فونت بزرگتر یا کوچکتر و غیره ایجاد کنند. همچنین همانطور که در بالا گفته شد HTML یک زبان رایانه ای است که برای ساخت وب سایت طراحی شده است. سپس این وبسایت ها توسط هر کسی که به اینترنت متصل است مشاهده می شود. یادگیری  و آموزش HTML در شاهین شهر نسبتا آسان است، زیرا اساسا برای اکثر افراد قابل دسترسی است؛ و کاملا قدرتمند. این سیستم به طور مداوم در حال بررسی و تکامل است تا به خواسته ها و نیازهای مخاطبان اینترنتی در حال رشد برسد.

HyperText چیست؟

HyperText روشی است که شما در اطراف آن در وب سایت حرکت می کنید – با کلیک کردن بر روی متن خاص به نام hyperlinks که شما را به صفحه بعدی می برد. حقیقت این است که هر زمان که میخواهید با کلیک روی پیوندها به هر مکان در اینترنت برسید، هیچ دستورالعملی برای انجام کارها وجود ندارد.

نشانه گذاری چیست؟

نشانه گذاری همان چیزی است که تگ های HTML به متن داخل آنها انجام داده و آنها آن را به عنوان یک نوع خاص از متن را نشان می دهند.

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر  و حتی آموزش HTML در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*