آشپزی بین الملل
آشنایی با آشپزی بین الملل
آبان 9, 1397
MAYA
آشنایی با نرم افزار MAYA
آبان 12, 1397
chef

chef

chef

chef

آیا با دوره آشپزی بین الملل آشنایی دارید؟

دوست دارید بدانید برای تبدیل شدن به یک آشپز بین المللی و چند ستاره چه دوره هایی را باید طی کنید؟

دوره‌ آشپزی بین الملل

آیا دوست دارید دوره آموزشی آشپزی بین الملل خود را در یک تور حرفه‌ای آشپزی بگذرانید و یاد بگیرید که غذاهای محلی و بومی مورد علاقه جهان را آماده و طبخ کنید؟ طعم‌ها، ادویه‌ها، تکنیک‌ها و سنت‌های آشپزی را از سایر نقاط جهان، از اروپا، آفریقا به مدیترانه و مناطق مختلف آسیا تجربه کنید؟ کشف کنید که چگونه هر فرهنگ یک تجربه جدیدی از ترکیب طعم را ارائه می‌دهد.

در دوره‌های آشپزی بین‌الملل، هر دوره توسط یک سرآشپز حرفه‌ای در کلاس جهانی آموزش داده می‌شود که به شما تسلط به تکنیک‌های مختلف آشپزی بین المللی را آموزش خواهد داد. هموراه ماجراجو باشید – سعی کنید یک غذای جدید، یا هدف از نوآوری طعم‌های مختلف را تجربه کنید. آشپزی جوهر صنعت مهمان نوازی است و شغلی فوق العاده خلاق و با ارزش می‌باشد. دوره های آشپزی بین‌الملل مجتمع فنی تهران واحد شاهین شهر بگونه‌ای طراحی شده‌اند تا برای هر کارآموز و دانشجو، بهترین آموزش و آمادگی برای حرفه‌ای شدن در آشپزی تجاری و بین‌المللی را فرا بگیرد. شما در این دوره‌ مهارت‌های اساسی و دانش مورد نیاز برای آشپزی حرفه‌ای و مدیریت آشپزخانه را با استفاده از امکانات مدرن و پیشرفته فرا می‌گیرید.با تبدیل شدن و گرفتن مدرک آشپزی بین الملل، شما می‌توانید در سراسر جهان با فرصت‌های بسیار زیاد شغلی موجود همانند کافه‌های بزرگ، رستوران های بین‌المللی و کارخانجات تولید مواد غذایی یا حتی کشتی‌های توریستی و بازرگانی و غیره، در سراسر جهان مشغول بکار شوید.

آشنایی با 10 کلاس بزرگ آشپزی بین المللی:

بهترین روش برای شناختن یک فرهنگ از طریق چشیدن و تجربه کردن غذا آنجاست، اما حتی بهتر است آنرا یاد بگیرید که چگونه آن را طبخ می‌کنند.

Hutong Cuisine: Beijing, China

رستوران هاتونگ در قلب شهر پکن چین، در یکی از محله های ناهموار کوچه های کوچک و خانه های خانوادگی سنتی قرار دارد که هیتوگون های تاریخی پکن را تشکیل می دهند،کلاس های آشپزی چینی را ارائه می‎دهد. مربی Chunyi Zhou در مورد سبک های پخت و پز و محبوب‌ترین خوراک‌های چینی را با دقت خاصی به دانشجویان خود انتقال می‌دهد و همچنین وی در دوره‌های آموزشی خود، به دانشجویان، مهم ترین تکنیک های پخت و پز چینی را آموزش می‌دهد.

The Awaiting Table: Lecce, Italy

هیچ جایی برای یادگیری یک پاستای تازه در حومه ایتالیا بهتر از  The Awaiting Table وجود ندارد، دوره آموزشی کلاس‌های Silvestro Silvestori در شهر لچه ایتالیا  با یک فنجان اسپرسو ایتالیایی در زیر مجسمه سنت ‘Oronzo’ شروع می‌شود و به دنبال آن بصورت یک تور آموزشی در بازار است که شامل نشست ها و قصابی های محلی و یادگیری حداقل یک زبان ایتالیایی است. سپس دانشجویان این دوره  می‌آموزند که ساخت چاشنی های دست ساز مانند کاوالتلی و اورکچیت را یاد بگیرند، که برای ناهار و شام از آنها بدرستی و دقت استفاده کنند.

Cook’n With Class: Paris, France

همانطور که می‌دانید پاریس مرکز مهمی از غذا های پرطرفدار است که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا از غذاهای ممتاز فرانسوی لذت ببرند و فرصت یادگیری آن را داشته باشند. کلاس‌های هنری مونتمری از معروفترین سر آشپزان دنیا، کلاس‌های آشپزی را برای دانشجویان این رشته برگزار می‌کند که چگونه غذاهای لذیذ فرانسوی را در محیط آرام و دوستانه ایجاد و طبخ کنند. در کلاس‌های محبوب هنری مونتمری، دانشجویان از غذای سبز و قصابی‌ها بازدید خواهند کرد و تصمیم و انتخاب می‌کنند که بر اساس تازه ترین چیزهای منحصر به فرد، از ابتدا مانند پیتزا، خوراک اردک با گیلاس های ترشیده و Blanquette de veau با سیب زمینی سرخ شده چگونه استفاده کنند. همچنین سرآشپزهای نانوائی و شیرینی‌پزی نیز می‌توانند در کلاس نان سازی، تهیه خمیر حظور یابند و ماکارونی، کرم برول، موز شکلات یا سوفلی glacé au Grand-Marnier را در یکی از کلاس‌های متعدد محبوب هنری مونتمری فرا بگیرند.

Royal Korea Cuisine: Seoul, South Korea

اگر بخواهید مانند یک ملکه خوراک میل فرمایید و یا مانند یکی از سرآشپزها خوراک صرف کنید، موسسه آموزشی بین‌الملل Royal Korea Cuisine یک آشپزخانه مجهز در کنار کاخ چانگدوکنگون بهمراه طبخ غذاهای بینظیر برای توریست‎ها می‌باشد. این کلاس ها توسط یک مربی‌های کره‌ای که لباس سنتی کره ای می‌پوشند، توسط مترجم انگلیسی خود تدریس می‌شود. دوره‎های این آموزش تجربه جدیدی را برای دانشجویان این دوره فراهم می‌کند.

Kitchen in the Castle: Dublin, Ireland

Howt Castle  در روستای ماهیگیری دوست داشتنی، در نزدیکی دوبلین واقع شده است، و بیش از 800 سال قدمت دارد. دانشجویان دوره آشپزی بین‌الملل در آنجا می‌توانند طبخ غذاهای مختلفی از جمله ایتالیایی و آسیایی را آموزش ببیند، دوره های آشپزی در آن برای چگونگی آماده شدن یک کباب روزانه با نحوه چیدمان قاشق ها و همچنین طبخ غذاهای دریایی و آموزش دقیق غذای محلی، و غذاهای کلاسیک ایرلندی مانند گوشت گاو و گینس، کباب کلبه و خورش ایرلندی را در بر دارد.

Taste of Culture: Tokyo, Japan

برای خارجی ها و گردشگرانی که به دنبال غذای ژاپنی هستند، الیزابت اندو – آمریکایی که در ژاپن تحصیلات آشپزی انجام داده است و بیش از چهار دهه زندگی کرده است، یک تجربه فوق‌العاده است. کتاب آشپزی آن، از جمله “Washuko” و مجموعه گیاهی، “Kansha”، لذت آشپزی خانه ژاپنی، مخاطبین زیاد بین المللی برای وی به ارمغان آورده است. الیزابت اندو گاهی اوقات کلاس‌های پخت و پز را در خانه خود در توکیو (و همچنین گاهی اوقات در اوزاکا) آموزش می‌دهد که دانشجویان می‌توانند از نوع غذا در خانه های اطراف ژاپن مانند گینگامی موشی (بخار پز با میسو و قارچ) آشنایی پیدا کرده و آنرا یاد بگیرند.

James St Cooking School: Brisbane, Australia

غذاهای استرالیایی برای داشتن مواد تازه با کیفیت بالا و تاثیرات جهانی شناخته شده است، در نتیجه غذاهای بی نظیر استرالیایی همواره بر روی منوهای رستوران‌های تراز اول دنیا قرار دارد. در مدرسه پخت و پز جیمز سنت – که بخشی از بازار جیمز سنت است، یک غذای پرطرفدار که منابع خوراکی‌های متنوعی را از سراسر کشور به ارمغان می آورد، دانشجویان یاد می‌گیرند که چگونه از مزایای محصولات جدید استرالیا بهره‌مند شوند و در نهایت منجر به طبخ یک غذای فوق‌العاده خوشمزه شود.

Barbecue Society: North Carolina, United States

سرآشپزهایی که می‌خواهند از کل گوشت یک غذای فوق‌العاده درست کنند می‌توانند از دوره‌های آموزشی دو روزه که توسط انجمن کباب شمال کارولینا ارائه شده است، بهره لازم را ببرند. در واقع، این دوره ها به دانشجویان می‌آموزد که چطور یک گوشت کامل را بپوشانند، علاوه بر انگور گوشت گاوو ماهی آلاسکا را نیز بخوبی طبخ کنند. این دوره فقط در مورد گوشت نیست – البته، لوبیای پخته شده و پودینگ موز هم وجود دارد. در طول دوره شرکت کنندگان در آخر هفته، تکنیک های متنوع کباب کردن خود را تکمیل خواهند کرد و در پایان همچنین گواهینامه هایی برای هر شرکت کننده در این دوره به وی اعطا می‌شود.

Hanoi Cooking Centre: Hanoi, Vietnam

هانوی در صنعت رستوران ها  با کمک گروه آشپزی KOTO، متشکل از آشپزان و دانشجویانی است که ، به عنوان بخشی از این سازمان به بچه های خیابانی کمک می‌کند مشاغل مورد نیاز خود را در صنعت آشپزی پیدا کنند، مرکز آشپزی هانوی برای بچه ها و بزرگسالانی که علاقه‌مند به خوردن  و طبخ غذاهای ویتنامی هستند، سرویس‌های آموزشی متعددی ارایه می‌دهد که سبب می‌شود آنها را از بقیه مراکز آموزشی به نحو دیگری متمایز کند. مسعولان این آموزشگاه در حال آماده ساختن یک کتاب آشپزی جدیدی بنام “Food Street Food” هستند و به طور کامل در آن دانش آموزان می‌توانند غذاهایی مانند فالو سبز، پاپو سبز، کیک فلفل و انواع کیک را درست مانند اصل آن یاد بگیرند.از کلاس‌های دیگر غذاهای هانوی و Highlands ، یک کلاس کامل برای ساخت انواع مختلف رول‌های بهار ویتنامی اختصاص داده شده است، می‌توان اشاره کرد.

LaZat: Kuala Lumpur, Malaysia

مالزی یک ظرف پر شده از غذاهای مختلف است. غذاهای مالایی، چینی، هند و نیونیا، چشم‌انداز آشپزی این کشور را تشکیل می‌دهند و می‌توانید همه این غذاهای متنوع را یکجا در پایتخت این کشور تجربه کنید. لازات به معنای “خوشمزه” در مالایا و در کلاس‌های آشپزی Malaysia Home در Petaling Jaya برگزار شده است، حومه کوالالامپور، دانشجویان می‌آموزند که چه وعده‌های غذایی به طور منظم در خانه ها در مالزی پخت می‌شوند.

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، آموزش زبان در شاهین شهر، آموزش ICDL در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*