Abaqus
نرم افزار ABAQUS
آبان 1, 1397
زبان آلمانی
آموزش آلمانی شاهین شهر
آبان 2, 1397
آشنایی با زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی در شاهین شهر

آموزش زبان آلمانی در شاهین شهر ، مجتمع فنی تهران واحد شاهین شهر برگزار می کند.

چرا باید آلمانی یاد بگیرید؟ سوال واقعی این است، چرا؟

دوست دارید پاسخ این پرسش را بدانید؟

همراهان عزیز برای خواندن متن کامل این مقاله می‌توانید به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.

آموزش زبان آلمانی بسیار شیرین است، با بیش از 230 میلیون نفر که با زبان آلمانی آشنایی دارند، یادگیری و آموزش زبان آلمانی تنها در حال افزایش است. رشد اقتصادی آلمان، نوآوری و فرصتهای شغلی آلمان تنها بعضی از دلایل بی پایان برای یادگیری زبان آلمانی است. آلمان دومین صادر کننده جهان است، در سال 2018 اقتصاد آلمان در رتبه اول اروپا و چهارمين رتبه در جهان قرار گرفت، آلمانی‌ها در مهندسی، رهبران جهان هستند، آلمان دارای شرکتهای بزرگ بین‌المللی موفق بسیاری در جهان است. سرمایه گذاری مستقیم توسط آلمان در ایالات متحده بیش از ده میلیارد دلار است. همچنین زبان آلمانی دارای بیشترین تعداد زبان مادری در اتحادیه اروپا است (به مراتب بیشتر از انگلیسی، اسپانیایی یا فرانسوی). آلمان دروازه‌ای برای آموزش عالی در سطح جهانی است. بسیاری از مهمترین آثار فلسفه، ادبیات، موسیقی، تاریخ هنر، الهیات، روانشناسی، شیمی، فیزیک، مهندسی و پزشکی در غرب، به زبان آلمانی نوشته شده‌اند و همچنان در آلمان تولید می‌شوند.

هنوز 100٪ متقاعد نشده‌اید؟

نگران نباشید، ما دلایلی قانع کننده برای یادگیری زبان آلمانی داریم. بعضی از آنها ممکن است زندگی شما را برای بهتر شدن تغییر دهند.

با آموزش زبان آلمانی در شاهین شهر بیایین شروع کنیم!

زبان آلمانی و زبان انگلیسی هر دو DNA زبان مشابهی دارند. این به این معنی است که به عنوان یک شخص انگلیسی، شما می‌خواهید در زمان بسیار کوتاه‌تری یک زبان آسان‌تر برای یادگیری انتخاب کنید پس در نتیجه زبان آلمانی می‎تواند یک انتخاب کاملا درست برای شما باشد. در حقیقت، بیش از 26٪ از واژگان انگلیسی با ریشه‌های آلمانی، از ساختار دستور زبان و واژگان، به اشتراک گذاشته شده است. و این دلیل اصلی است که چرا زبان آلمانی یکی از ساده‎ترین زبان‎ها بعد از زبان انگلیسی برای یادگیری محسوب می‌شود.

با دوره آموزش زبان آلمانی شاهین شهر و همچنین آموزش زبان آلمانی در اصفهان راهی جدیدی در زندگی ایجاد نمایید.

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش زبان آلمانی در شاهین شهر ، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*