ielts
آشنایی با IELTS
مهر 16, 1397
Adobe InDesign
آشنایی با نرم افزار Adobe InDesign
مهر 17, 1397
IELTS1

IELTS

دوست دارید مدرک آیلتس را که معتبرترین مدرک زبان انگلیسی است، در مدت زمان کوتاه دریافت کنید؟

می‌دانید آیلتس چیست؟ از انواع آزمون‎های آن خبر دارید؟ پس با ما همراه شوید.

همه چیز در مورد آیلتس:

آیلتس International English Language Testing System، سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) نام دارد، که آزمون معتبر زبان انگلیسی در سطح جهانی برای تحصیلات عالی و مهاجرت جهانی و کار است که همواره بیش از 3 میلیون آزمون در سال انجام می‌شود. در دوره آیلتس تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی به شما آموخته می‌شود که شامل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن، طراحی شده است تا بتوانید که از زبان نگلیسی در تحصیل، کسب و  کار و بازی در زندگی جدید خود در خارج از کشور استفاده کنید. آزمون IELTS توسط تعدادی از متخصصان پیشرو در زمینه ارزیابی زبان، ایجاد و توسعه یافته است. مدرک آیلتس دارای شهرت عالی بین‌المللی است و توسط بیش از 10،000 سازمان در سراسر جهان، از جمله مدارس، دانشگاه‌ها، کارفرمایان، مقامات مهاجرت و سازمان‌های حرفه‌ای پذیرفته شده است. آزمون آیلتس برای پذیرفته شدن در دانش زبان انگلیسی است که برای انجام آزمون مهارت‌های ارتباطی انگلیسی شما، از آزمون یک به یک برای زبان انگلیسی استفاده می‌کند. این بدان معنی است که، میزان مهارت و تسلط زبان انگلیسی شما، با داشتن یک مکالمه واقعی با یک فرد واقعی بصورت شفاهی ارزیابی خواهد شد، که این یک روش طبیعی و موثر برای تست مهارت‌های مکالمه انگلیسی شما بحساب می‌آید.

چه اشخاص و سازمان‎هایی، آیلتس را قبول می کنند؟

آیلتس یک مدرک عالی بین‌المللی است که در سراسر جهان قابل قبول و پذیرفته شده می‌باشد، که بیش از 10،000 سازمان در سراسر جهان نمرات آزمون آیلتس را در قبول افراد لحاظ می‌کنند، از جمله:

  • موسسات آموزشی
  • کارفرمایان
  • دستگاه‎های دولتی
  • مقامات مهاجرت
  • افراد حرفه‌ای

همانطور که در قبل اشاره شد، آیلتس یک سیستم آزمون بین‌المللی استاندارد زبان انگلیسی است که برای اشخاص خارجی که مایل به تحصیل، کار و زندگی در یک محیط انگلیسی زبان هستند، طراحی شده است. گواهینامه یا مدرک زبان IELTS می‌تواند در دسترسی به فرصت‌های دانشگاهی و حرفه‌ای بین‌المللی در بسیاری از موسسات و مکان‌های جهان که از زبان انگلیسی استفاده می‌شود، مورد استفاده قرار گیرد. آیلتس که در سال 1989 آغاز به کار کرد، سریعا تبدیل به محبوب‌ترین و معتبرترین گواهینامه زبان انگلیسی در سطح جهانی شد، که در حال حاضر حدود 1،000 حوزه تست در بیش از 140 کشور جهان وجود دارد که هر سال بیش از دو میلیون آزمون و تست در آن صورت می‌گیرد. بیش از 9000 سازمان در سراسر جهان این مدرک را به عنوان معتبرترین مدرک تحصیلی در زبان انگلیسی پذیرفته‌اند.

انواع آزمون‌های آیلتس

در حال حاضر سه نسخه آزمون آیلتس وجود دارد: آکادمیک، آموزش عمومی و مهارتهای زندگی. این سه نسخه در محتوا متفاوت هستند و به هدف گروه‌های مختلف می پردازند.

دانشگاه‌ها، کالج‌ها، نهادهای دولتی، کارفرمایان و شرکت‌های بزرگ و معتبر در سراسر جهان بسته به مشخصات و اهداف آنها به سطوح مختلف زبان انگلیسی نیاز دارند. بنابراین بسیار مهم است که شما برای رسیدن به این هدف بسیار ارزشمند از آموزش صحیح و دقیقی برخوردار شوید و زیر نظر اساتید باتجربه و مطرح کشوری، آموزش ببینید، خوشبختانه مجتمع فنی تهران واحد شاهین شهر با برگزاری دوره‌های آیلتس زیر نظر مدرسین و اساتید مطرح کشوری و با ارایه بالاترین استانداردهای بین‎المللی آموزشی، شما را در رسیدن به این هدف مهم، همواره یاری خواهد کرد، چون شما شایسته بهترین‌ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*