آموزش مهندسی ایمنی شاهین شهر
آموزش مهندسی ایمنی در شاهین شهر
دی 2, 1397
آموزش-کامپیوتر-در-شاهین-شهر
آموزش اینترنت
دی 6, 1397
آموزش-اینترنت-در-شاهین-شهر

آموزش اینترنت شاهین شهر

آموزش اینترنت در شاهین شهر، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می کند

اینترنت چیست؟

آموزش اینترنت امروزه به یک امری ضروری در جامعه بشری مبدل شده است، اینترنت یک سیستم شبکه متصل به شبکه جهانی است که با استفاده از TCP / IP برای انتقال داده ها از طریق انواع مختلف رسانه ها استفاده می شود. اینترنت یک شبکه مبادلات جهانی است، از جمله شبکه های خصوصی، عمومی، کسب و کار، دانشگاهی و دولتی، که توسط تکنولوژی های هدایت، بی سیم و فیبر نوری متصل می شود. اصطلاحات اینترنتی و وب جهان گستر اغلب به طور تعویض استفاده می شوند، اما آنها دقیقا همان چیزی نیستند؛ اینترنت به سیستم ارتباطی جهانی، از جمله سخت افزار و زیرساخت اشاره دارد، در حالی که وب یکی از خدماتی است که از طریق اینترنت در ارتباط است. اینترنت شبکه ای بسیار وسیع و گسترده ای است که در آن، میلیون ها و یا حتی میلیاردها کامپیوتر در کل دنیا از آن استفاده کرده و به یکدیگر متصل شده اند، که این کامپیوترها در خانه، سازمان ها و هر کجای ممکن که فکر آن را بکنید از آنها مورد استفاده قرار می گیرد. از دنیای اینترنت برای تبادل و انتقال اطلاعات بصورت نامحدود در سبک و شکل های مختلف استفاده می شود، بعنوان مثال می توانیم از ایمیل، فروم ها و چت نام ببریم که از هر کدام برای نوعی تبادل و انتقال اطلاعات استفاده می شود. در ایمیل یا پست الکرونیکی می توان انواع نامه ها و فایل ها را ارسال کرد، در فروم ها نیز افراد مختلف در سراسر جهان می توانند در مورد موضاعت و مباحث مختلفی با یکدیگر به تبادل نظر کنند، با محیط چت هم که بسیاری با آن آشنا هستیم نیز می توانیم به ایجاد فایل نوشتاری و غیره برای ایجاد ارتباط راحتتر و گسترده تر بپردازیم.

از دهه 1990، اینترنت تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داده و شبکه را به استانداردهای جهانی ارتقاء داده است. میلیاردها کاربر اینترنت به تکنولوژی های مختلف کاربرد و شبکه متکی هستند، از جمله: پروتکل اینترنت:   (IP)مقیاس اصلی اینترنت و پایه ارتباطات. از آنجا که اینترنت از لایه های سخت افزاری و نرم افزاری تشکیل شده است، استاندارد ارتباطات IP برای آدرس ها و شناسایی دستگاه های منحصر به فرد مورد استفاده قرار می گیرد. نسخه های قابل توجه IP برای ارتباطات عبارتند از پروتکل اینترنت 4 (IPv4) و پروتکل اینترنت 6 (IPv6).

آموزش اینترنت در شاهین شهر:

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی و مهندسی در اصفهان و شاهین شهر، در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

برای خواندن متن کامل این مقاله می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*