آشنایی با زبان آلمانی
آموزش آلمانی شاهین شهر
آبان 2, 1397
GIS
آشنایی با GIS
آبان 3, 1397
زبان آلمانی

زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی شاهین شهر ، مجتمع فنی تهران واحد شاهین شهر برگزار می کند.

چرا باید آلمانی یاد بگیرید؟ سوال واقعی این است، چرا؟

آموزش زبان آلمانی بسیار شیرین است، با بیش از 230 میلیون نفر که با زبان آلمانی آشنایی دارند، یادگیری و آموزش زبان آلمانی تنها در حال افزایش است. رشد اقتصادی آلمان، نوآوری و فرصتهای شغلی آلمان تنها بعضی از دلایل بی پایان برای یادگیری زبان آلمانی است. آلمان دومین صادر کننده جهان است، در سال 2018 اقتصاد آلمان در رتبه اول اروپا و چهارمين رتبه در جهان قرار گرفت، آلمانی‌ها در مهندسی، رهبران جهان هستند، آلمان دارای شرکتهای بزرگ بین‌المللی موفق بسیاری در جهان است. سرمایه گذاری مستقیم توسط آلمان در ایالات متحده بیش از ده میلیارد دلار است. همچنین زبان آلمانی دارای بیشترین تعداد زبان مادری در اتحادیه اروپا است (به مراتب بیشتر از انگلیسی، اسپانیایی یا فرانسوی). آلمان دروازه‌ای برای آموزش عالی در سطح جهانی است. بسیاری از مهمترین آثار فلسفه، ادبیات، موسیقی، تاریخ هنر، الهیات، روانشناسی، شیمی، فیزیک، مهندسی و پزشکی در غرب، به زبان آلمانی نوشته شده‌اند و همچنان در آلمان تولید می‌شوند.

هنوز 100٪ متقاعد نشده‌اید؟ نگران نباشید، ما دلایلی قانع کننده برای یادگیری زبان آلمانی داریم. بعضی از آنها ممکن است زندگی شما را برای بهتر شدن تغییر دهند.

با آموزش زبان آلمانی در شاهین شهر بیایین شروع کنیم!

  1. آلمانی و انگلیسی از یک خانواده زبان می‌آیند.

زبان آلمانی و زبان انگلیسی هر دو DNA زبان مشابهی دارند. این به این معنی است که به عنوان یک شخص انگلیسی، شما می‌خواهید در زمان بسیار کوتاه‌تری یک زبان آسان‌تر برای یادگیری انتخاب کنید پس در نتیجه زبان آلمانی می‎تواند یک انتخاب کاملا درست برای شما باشد. در حقیقت، بیش از 26٪ از واژگان انگلیسی با ریشه‌های آلمانی، از ساختار دستور زبان و واژگان، به اشتراک گذاشته شده است. و این دلیل اصلی است که چرا زبان آلمانی یکی از ساده‎ترین زبان‎ها بعد از زبان انگلیسی برای یادگیری محسوب می‌شود.

  1. دانشگاه در آلمان رایگان است!

تحصیلات مناسب و عالی در آمریکا هزینه‌ای بالغ بر 20،000 دلار در سال است، اما در آلمان تقریبا رایگان است. بهترین نهادها، موسسات آلمانی هستند و این نهاد و موسسات همواره جزو برترین‌ها در دنیا شناخته می‌شوند. همچنین در اکتبر سال جاری، آلمان هزینه‌های تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان ملی و بین المللی را به طور یکسان لغو کرد، همچنین آلمان یک کشور بسیار پیشرفته است که در آن اقتصاد، هر روز هزاران شغل جدید را پشتیبانی و ایجاد می‌کند و بیشتر دانشجویان داخلی و بین‌المللی فرصت امکان دست یافتن به شغل مناسب را دارا هستند. لازم به ذکر است که دانشگاه‌های تمرین‌گرای آلمانی با شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ قرارداد دارند و دانش آموزان، دانشجویان خود را به کارآموزی در این شرکت‌های بزرگ سوق می‌دهند، که این می‌تواند بعد از اخذ مدرک تحصیلی، تبدیل به یک شغل عالی درآینده منجر شود.

خواهان آموزش رایگان هستید؟ آلمانی را یاد بگیرید!

  1. فرصت‌های بزرگ شغلی جدیدی را باز کنید.

با توجه به جذابیت این کشور، شرکت‌ها از سراسر جهان به دنبال افرادی هستند که توانایی صحبت کردن به زبان آلمانی را داشته باشند. در حقیقت، در مورد هر شرکت بزرگ بین المللی، هرکدام به نحوی با شرکت‌های بزرگ آلمانی وابستگی و مراودات تجاری عظیم خاصی دارند. اما مهمتر از همه، نمایندگی‎های شرکت‌ها و برند‌های بزرگ و بسیار معتبری آلمانی مانند BMW، فولکس واگن، آدیداس و لوفت هانزا همه در سراسر جهان تاسیس شده است. و در میان ده‌ها هزار متقاضی که که هر روزه در پی استخدام در هرکدام از این شرکت‌های آلمانی هستند، می‌توانید با فراگیری و آموزش زبان آلمانی بخوبی رقابت کنید.

  1. اینترنت جدیدی را کشف کنید.

درست بعد از زبان روسی، آلمانی یکی از زبانهایی هست که در دنیای مجازی، اینترنت مورد استفاده قرار می‌گیرد. دقیقا، حدود 6 درصد از اینترنت. و این نشان دهنده وسعت زبان آلمانی در میان مردم جهان است. که می‎توانید به کمک آموزش زبان آلمانی دنیای جدیدی از ارتباطات را تجربه کرده و خود را هرچه بیشتر بسوی پیشرفت سوق دهید.

  1. آلمانی دومین زبان رایج در علوم است.

در یک برحه زمانی از قرن بیستم، از زبان آلمانی در جهان علم استفاده شد. با این حال، با توجه به وقایع جنگ جهانی دوم، دانشمندان آلمانی از جامعه محروم شدند. به رغم این شرایط، زبان آلمانی همچنان به عنوان دومین و مهمترین زبان در صنعت باقی مانده است. و یادگیری زبان آلمانی به شما مزیت‌هایی در مورد ایجاد تفاوت در هر زمینه اعم از تحصیلی، کاری و حتی زندگی خواهد داد.

  1. یک راه جدید برای ارتباط و مسافرت اتخاذ کنید.

آلمانی ها به معنای واقعی کلمه در همه جا هستند حتی در ایالات متحده، بیش از 15 درصد از آمریکایی‌ها میراثی آلمانی دارند که تنها بیش از 60 میلیون نفر آنها در آمریکا هستند! و مهمتر از آن، درآمد متوسط آلمان بیشتر از سایر کشورهای جهان است، بسیاری از آنها به خارج از کشور سفر می‌کنند و این احتمال وجود دارد که هر کجا که شما در اروپا، آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان می‌روید، با یک فرد آلمانی روبرو شوید. در نتیجه با داشتن دانش زبان آلمانی می‎توانید براحتی تجربه خاصی از ارتباط با افراد جدید پیدا کنید.

  1. آلمان یک بستر منحصربفرد برای کارآفرینان است.

به دنبال ساخت برنامه میلیارد دلاری و حتی کارآفرینی یک صنعت هستید؟ اگر شما یک کارآفرین هستید، به آلمان خوش آمدید. بازار اروپا برای کارآفرینی بستر بسیار مناسبی است و تقاضا برای ایده‌های جدید برای رسیدن به موفقیت بسیار زیاد است و از آن بخوبی استقبال می‌شود. آلمان به عنوان قدرت اقتصادی اروپا، و شروع شرکت شما در این کشور، شانس موفقیت شما را به بالاترین حد ممکن می‌رساند.

  1. 8. فرهنگ آلمان به طور گسترده در جهان شناخته شده است.

از غذا، اقتصاد، مارک‌های شناخته شده و برندهای جهانی، فرهنگ آلمانی به طور گسترده در سراسر جهان به تصویب رسیده و مورد شناخت همگان است. این نیرو و فرصت منحصربفردیست که امروزه روی آن بسیار سرمایه‌گذاری شده است و هر روزه در حال رشد و افزایش می‌باشد. در نتیجه شما با یادگیری زبان آلمانی، شما شروع به تبدیل شدن به بخشی از این فرهنگ بزرگ و غنی خواهید شد.

  1. 9. رایج ترین زبان مورد استفاده در اتحادیه اروپا.

با توجه به قدرت اقتصادی و کنترل اقتصادی که آلمان در اروپا دارد، آن نیز زبان انتخابی در اتحادیه اروپا است. اگر سیاست برای شما آینده باشد، آلمان یک شانس عالی برای سرمایه گذاری شما است.

شما نیز می توانید آموزش زبان آلمانی در شاهین شهر را در مجتمع فنی تهران شاهین شهر توسط اساتید مجرب به آسانی بیاموزید.

با دوره آموزش زبان آلمانی شاهین شهر و همچنین آموزش زبان آلمانی در اصفهان راهی جدیدی در زندگی ایجاد نمایید.

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش زبان آلمانی در شاهین شهر ، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*