آموزش زبان ایتالیایی
بهمن 29, 1397
آموزش زبان انگلیسی مجتمع فنی تهران شاهین شهر
اسفند 20, 1397

آموزش-زبان-انگلیسیآموزش زبان انگلیسی شاهین شهر و معرفی آموزشگاه زبان خوب شاهین شهر:

آموزش زبان انگلیسی شاهین شهر به یکی از از آموزش های اصلی برای همگان تبدیل شده، آموزش زبان انگلیسی در شاهین شهر بعنوان یک شاخصه مهم در کنار سایر آموزش ها قرار می گیرد، اما برای آموزش زبان انگلیسی نیاز به یکسری ملزومات است که می بایست به آن توجه کرد، یکی از شاخصه های اصلی در آموزش زبان انگلیسی، ثبت نام در یک آموزشگاه خوب و معتبر می باشد که این اطمینان را به شما خواهد داد که آموزش زبان انگلیسی خود را طبق اصول و بالاترین استاندارد آموزشی یاد خواهید گرفت، با توجه به تبلیغات گسترده اینترنتی، کتاب و انواع محصولات صوتی و تصویری آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسوی، آموزش زبان آلمانی و دیگر زبان های خارجی که شما را برای یادگیری زبان تشویق می کنند بسیار خوب می باشد اما بشرطی که یک راهنمای آموزشی مدون و تنظیم شده نیز داشته باشید، برای بدست آوردن این برنامه آموزشی استاندارد نیازمند آن هستید که زیر نظر یک مجموعه آموزشی معتبر ورسمی، تحت هدایت اساتید مجرب و با تجربه نیز قرار بگیرید که شما را بدرستی در مسیر آموزشی راهنمایی کنند در ادامه به معرفی آموزشگاه خوب شاهین شهر که معتبر و رسمی می باشد می پردازیم با ما همراه شوید.

آموزشگاه زبان خوب شاهین شهر:

آموزشگاه زبان خوب در شاهین شهر بسیار هستند، اما کدامیک جزء برترین ها می باشد؟ آیا با مولفه های یک آموزشگاه زبان خوب در شاهین شهر آشنا هستید؟ ابتدا بیایید به معرفی برترین آموزشگاه زبان شاهین شهر بپردازیم، از بهترین آموزشگاه زبان در شاهین شهر به جرات می توانیم بگوییم مجتمع فنی تهران واحد شاهین شهر است با داشتن 40 سال سابقه درخشان، کسب جوایز مهم کشوری و بین المللی جزء برترین موسسات آموزشی کشور محسوب می شود، بدون شک مجتمع فنی تهران شاهین شهر جز بی رقیب ترین آموزشگاه زبان در شاهین شهر و حتی در آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی و دیگر آموزش های تخصصی کاربردی در شاهین شهر و اصفهان محسوب می شود.

مولفه و شاخصه های یک آموزشگاه زبان خوب چیست؟

 • شناخته شده بودن و مطرح بودن آن بصورت کشوری و بین المللی.
 • ارائه مدرک معتبر بین المللی ترجمه شده بعد از پایان هر دوره آموزشی.
 • بهره گیری از اساتید مطرح و مجرب کشوری برای آموزش زبان خارجی و آموزش فنی مهندسی.
 • دارا بودن فضای آموزشی بزرگ و مکان موسسه در موقعیت بسیار مناسب جهت راحتی و افزایش راندمان آموزشی.
 • موفق به کسب جوایز بین المللی و کشوری در حوزه های مختلف آموزشی.
 • پیگیری وضعیت تحصیلی دانشجویان در طول دوره آموزشی جهت افزایش بهره وری آموزشی آنان.

جوایز و افتخارات مجتمع فنی تهران:

 • دارنده گواهینامه ISO 10004:2010
 • برترین برند آموزشی طرح ملی سپاس
 • برترین موسسه و برند آموزشی کشور در حوزه فناوری
 • منتخب هیات تخصصی داوران مبتنی بر رای عمومی مردم
 • برگزیده دومین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا)
 • دارای گواهینامه حمایت از حقوق مصرف ‌کنندگان و تولید‌ کنندگان

دوره های آموزشی برگزار شده در مجتمع فنی تهران نمایندگی شاهین شهر:

آموزش زبان انگلیسی شاهین شهر، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسوی، آموزش زبان ایتالیایی، آموزش زبان ترکی استامبولی، آموزش زبان اسپانیایی، اموزش زبان روسی.

آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی مانند: آموزش کامپیوتر شاهین شهر، آموزش ICDL شاهین شهر، آموزش معماری، آموزش کتیا، آموزش اتوکد، آموزش 3dmax، آموزش مایا، آموزش طراحی، آموزش گرافیک، آموزش عمران و غیره…

آموزش دوره های تخصصی کاربردی مانند: آموزش حسابداری شاهین شهر، آموزش نرم افزارهای حسابداری، آموزش باریستا، آموزش طراحی مد و فشن، آموزش طراحی لباس، آموزش پوست مو و زیبایی، آموزش آشپزی ملل و غیره….

همانگونه که مشاهده فرمودید مجتمع فنی تهران شاهین شهر با برگزاری دوره های متنوع و بسیار کاربردی همواره کوشیده است تا با بهره گیری از اساتید مطرح کشوری بهترین دوره های آموزشی را برای تمامی گروه های سنی برگزار نماید، هدف ما کسب رضایت شماست، شما عزیزان برای اطلاع از لیست دوره های آموزش می توانید از طریق همین وب سایت www.iranmft.com یا با مراجعه از اینستاگرام مجتمع فنی تهران شاهین شهر iranmft دیدن فرمایید و یا با مشاوران متخصص ما تماس حاصل فرمایید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*