آموزش زبان انگلیسی کودکان شاهین شهر
شهریور 30, 1397
آموزش کامپیوتر برای کودکان شاهین شهر
مهر 1, 1397
آموزش کامپیوتر برای کودکان

آموزش کامپیوتر برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی در شاهین شهر، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می‌کند

آموزش زبان انگلیسی

انگلیسی برای کودکان و نوجوانان چه اهمیتی دارد؟

امروزه انگلیسی به سرعت به طور گسترده‌ای مورد استفاده عموم مردم دنیاست و در حال حاظر جزو رایج‌ترین زبان‌های جهان می‌باشد و در این حال نیاز به یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان نیز رو به افزایش است. در حال حاضر اکثر کشورها، زبان انگلیسی را به عنوان یک پل مشترک در ارتباطات در سرتاسر عرصه‌های مختلف، از تجارت، امور مالی، سفر، تحصیل و غیره… در بر می‌گیرند. این استفاده گسترده از زبان انگلیسی است که آن را به عنوان یکی از مؤثرترین زبان‌ها در جهان معرفی کرده و به همین ترتیب بسیاری از والدین، یادگیری زبان انگلیسی بعنوان زبان دوم برای فرزندان خود ترجیح می‌دهند. مهم است که پدر و مادر فرزندان خود را برای یادگیری زبان انگلیسی تشویق کنند زیرا در حال حاظر تقریبا هر جنبه‌ای از زندگی نیازمند داشتن سطح دانش انگلیسی است. اکثر شرکت‌هایی که مشتریان بین المللی، تامین کنندگان و شرکای تجاری را اداره می‌کنند، ترجیح می‌دهند کارکنانی با زبان انگلیسی و غیر مادری و یا چندزبانه خود را استخدام کنند، زیرا این امر باعث تسریع ارتباطات در طول فعالیت‌های روزانه و تجاری شرکت می‌شود. به همین ترتیب، داشتن دانش عالی انگلیسی، می‌تواند شانس یافتن اشتغال خوب را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

به غیر از آموزش زبان انگلیسی برای بچه‌ها، اهمیت آن در عرصه تجاری، سفر و گردشگری بسیار مهم است. حداقل یک دانش بنیادین در مورد زبان انگلیسی در سفر به کشوری دیگر بسیار ضروری است تا بتوانید از کمک روزانه، گفتگو و غیره به عنوان بخشی از تعامل روزانه با مردم  بپردازید. جالب است که بدانید بیش از 900 میلیون نفر در سراسر جهان حداقل در هر سطح زبان انگلیسی می‌توانند صحبت کنند. پس با آموزش زبان انگلیسی می‌توانید سطح روابط تجاری و روابط اجتماعی خود را در مسافرت‌های خارج از کشور بهبود بخشیده و آنرا افزایش دهید، همچنین یکی از پنج نفر در جهان می‌تواند با زبان انگلیسی صحبت کند یا حداقل انگلیسی را درک کند. توجه کنید که با یادگیری زبان انگلیسی، یک پنجره را به سایر فرهنگ‌ها باز کنید و درک شناختی بیشتری نسبت به دنیای پیرامون خودتان پیدا کنید. آموزش زبان انگلیسی نیز برای افراد غیر انگلیسی زبانان اهمیت حیاتی دارد. یک موقعیت را در نظر بگیرید که یک معلم زبان مادری با یک کودک با زبان دیگر نمی‌تواند صحبت کند، اگر هر دو، معلم و دانش آموز هیچ راه ارتباطی برای برقراری ارتباط با یکدیگر نداشته باشند، فرآیند یادگیری کودک تمام می‌شود. این وضعیت موقعی بدتر خواهد شد که اگر پدر و مادر کودک نیز نتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند، می تواند وضعیت را برای آن خانواده سخت‌تر کند. به این شکل، می‌بایست بسیاری از والدین به طور ناگزیر به دنبال راهی برای آموزش خود و فرزندان خود به زبان انگلیسی باشند و سطح زبانی و زندگی خود را ارتقا دهند که در ادامه باعث پیشرفت هرچه بیشتر آنها در زندگی شود. یکی از بهترین و تخصصی‌ترین منابع موجود برای یادگیری که به والدین و کودکان، آموزش زبان انگلیسی در موسسه مجتمع فنی تهران است، که با سابقه‌ای درخشان و طولانی با قوی‌ترین کادر آموزشی کشور و با بالاترین استاندارهای آموزشی به همراه ارایه مدرک بین‌المللی معتبر در پایان هر دوره، در رسیدن به این موفقیت همواره همراهتان خواهد بود.

در مرحله تدریس زبان انگلیسی به کودکان در سنین اولیه، توجه به جنبه‌هایی مانند: دستور زبان و املا  اهمیت دارد. در سنین اولیه، کودکان پیش دبستانی اطلاعات را با شیوه‌ای بسیار شفاف و واضح تر می‌بینند، آموزش این درس‌ها در هنگام تماشای برنامه‌های تلویزیونی مخصوص کودک و کارتون‌ها می‌تواند بصورت یک بازی باشد که برای آنها به یک وجه مفرح و جذاب تبدیل شود. در اینجا باید به اهمیت شکل دادن اطلاعات به کودک نگاه کنیم. اطلاعات، صرف نظر از شکل ارائه آن باید صحیح باشد، در زبان انگلیسی بدون تحریف و اشتباه. پس لازمه یادگیری زبان انگلیسی در حیطه یک آموزش صحیح و تخصصی در یک آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر است که بسیار مهم می‌باشد. زبان انگلیسی اگر بدرستی آموزش داده شود بسیار سرگرم کننده و جذاب خواهد بود، کودکان به راحتی انگلیسی را فرا می‌گیرند، بويژه و تقريبا خواهند توانست زبان انگليسي را بدون لهجه و بسیار صحیح صحبت ‌كنند.این نوع آموش مفرح و جذاب باعث می‌شود که کودکان را هوشمندانه‌تر کند. حتی در سنین اولیه، کودکان دوزبانه می‌توانند درک بیشتری از شکل‌ها و الگوها را نسبت به کودکان تک‌زبانه داشته باشند. و این مزایا تحت یک آموزش کاملا صحیح و درست باید صورت پذیرد.

همیشه سرشار از خلاقیت

تفریح تفریح تفریح! این یک عامل است که واقعا برای کودکان اهمیت زیادی دارد، و این برای بچه‌ها در زمین بازی و همچنین در کلاس درس همواره بسیار لذت بخش است. بعضی از آموزگاران بر این باورند که بچه‌ها از طریق بازی بهترین‌ها را می‌آموزند. و در مورد آموزش زبان انگلیسی نیز این امر صادق است. بازی‌ها یک راه عالی سرگرم‌کننده برای یادگیری هستند. نه تنها بازی‌ها بر روی ماهیت رقابتی اکثر کودکان نقش اصلی بازی می‌کنند، هنگامی که کودک شما توسط یک بازی موفقیتی را بدست آورد، کودک نسبت به کاری که انجام داده و می‌تواند در آینده انجام دهد احساس موفقیت خواهد داشت و این امر به روند یادگیری، افزایش انگیزه و خلاقیت کودک کمک خواهد کرد. مزایای متعددی در آموزش زبان انگلیسی برای یک کودک در آینده وجود دارد، برخی از این موارد عبارتند از: مزایای اقتصادی، آموزشی و اشتغال، همچنین افزایش توانایی‌های زبان‌شناختی و خلاق، افزایش سطح توجه با توانایی جلوگیری از حواس پرتی، زمان واکنش بهتر، مهارت‌های اجتماعی پیشرفته و پیشگیری از افول استدلال شناختی بعد از آن. همچنین از مزایای دیگر آموزش زبان انگلیسی می‌توان به این تجربیات اشاره کرد: تقویت روابط والدین و فرزندان با یکدیگر ، استرس کمتر، محیط یادگیری مثبت و ارزشمند.

هر کسی می‌تواند انگلیسی یاد بگیرد

از مزایای دیگر آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد و همچنین با آموزش صحیح مطابق استانداردهای بین‌المللی کودکانمان و حتی خود شما آینده‌ای مطمعن‌تر، موفق‌تر و زیباتر خلق نمایید.

 • انگلیسی زبان بین المللی ارتباطات است.
 • زبان انگلیسی زبان اینترنت و رایانه است.
 • انگلیسی زبان هواپیمایی است.
 • انگلیسی زبان علم است.
 • انگلیسی زبان دیپلماسی است.
 • زبان انگلیسی زبان گردشگری است.
 • انگلیسی، زبان بسیاری از کتاب‌های درسی و دانشگاه‌ها در سراسر جهان است.
 • دانستن زبان انگلیسی مهارت‌های زبان مادری شما را بهبود می‌بخشد.
 • باعث افزایش فرصت‌های شغلی و حقوق بالاتر، نتایج اثبات شده در یادگیری چند زبانه است.
 • برقراری ارتباط با زبان انگلیسی می‌تواند قدرت درآمد افراد را با 25 درصد افزایش دهد.
 • دانستن زبان انگلیسی به این معنی است که مجبور نیستند از ترجمه Google استفاده کنید.
 • دانستن زبان انگلیسی به این معنی است که می‌توانند فیلم‌ها را با زبان اصلی تماشا کنید.

با دوره آموزش زبان انگلیسی شاهین شهر و همچنین آموزش زبان انگلیسی در اصفهان راهی جدیدی در زندگی ایجاد نمایید.

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش زبان فرانسوی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، در لیست بهترین آموزشگاه زبان شاهین شهر و همچنین لیست آموزشگاه های شاهین شهر تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*