زبان فرانسه
آموزش زبان فرانسه
مهر 24, 1397
آموزش زبان انگلیسی در شاهین شهر
مهر 25, 1397
آموزش-زبان-فرانسه-در-شاهین-شهر

آموزش زبان فرانسوی شاهین شهر

آموزش زبان فرانسه در شاهین شهر، مجتمع فنی تهران  شاهین شهر برگزار می کند:

آموزش زبان فرانسوی شاهین شهر، می‎خواهید با زبان فرانسه آشنا شوید؟ پس حتما بخوانید.

آموزش زبان فرانسوی شاهین شهر: آیا می‌دانستید بیش از 220 میلیون نفر در پنج قاره فرانسوی صحبت می کنند؟ OIF، سازمان بین المللی کشورهای فرانسوی، شامل 77 ایالت و دولت است. فرانسوی دومین زبان خارجی است که به طور گسترده زبان انگلیسی را در بر می‌گیرد و ششمین زبان به طور گسترده‌ای در جهان است. فرانسه بزرگترین شبکه بین المللی موسسات فرهنگی را اداره می‌کند که دوره‌های زبان فرانسوی را برای بیش از یک میلیون زبان آموز برگزار می‌کند. فرانسوی زبان بین المللی پخت و پز، مد، تئاتر، هنرهای تجسمی، رقص و معماری است. با دانش زبان فرانسه، دسترسی به آثار بزرگ ادبیات در فرانسوی، همچنین فیلم‌ها و آهنگ‌ها را فراهم می‌شود. فرانسوی زبان ویکتور هوگو، مولیر، لئوپولد سندارنگور، ادیت پیاف، ژان پل سارتر، آلن دلون و زین الدین زیدان است. فرانسه مقصد توریستی بسیاری از گردشگران جهان است و سالانه بیش از 79.5 میلیون بازدید کننده را جذب می‌کند. آیا دوست دارید پاریس زیبا را ببینید؟ توانایی صحبت کردن حتی کمی فرانسوی موجب لذت بردن از دیدار پاریس و تمام مناطق فرانسه (از کوه های کوهستان کوته دوزور تا قله های سرازیری آلپ از طریق خط ساحلی ناهموار بریتانی) را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین بینش به فرهنگ فرانسه، ذهنیت و روش زندگیتان را زیباتر می‌کند. فرانسوی پس از انگلیسی و آلمانی سومین زبان رایج در جهان است و همچنین زبان رسمی سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک، صلیب سرخ بین المللی و دادگاه‌های بین المللی است. فرانسوی زبان سه شهر است که مؤسسات اتحادیه اروپا در آن مستقر هستند: استراسبورگ، بروکسل و لوکزامبورگ. همچنین توانایی صحبت کردن به زبان فرانسه، آلمانی و انگلیسی مزیتی بر بازار کار بین المللی است. دانش زبان فرانسه، درب‌های شرکت‌های فرانسوی در فرانسه و دیگر نقاط فرانسوی زبان جهان (کانادا، سوئیس، بلژیک و قاره آفریقا) را باز می‌کند. همچنین فرانسه به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ و رتبه سوم برای سرمایه گذاری خارجی، و یک شریک اقتصادی مهم در دنیای تجارت بین‌الملل محسوب می‌شود.

ما با آموزش زبان، اتفاقات خوبی در زندگی‌تان رقم خواهیم زد.

آیا می‌دانستید فرانسوی، زبانی سرگرم کننده و آسان برای یادگیری است!

فرانسوی زبان آسان برای یادگیری است. روش‌های زیادی در وجود دارد که یادگیری زبان فرانسه را به طور یکسان برای کودکان و بزرگسالان لذت بخش می‌کند. یکی از بهترین و تخصصی‌ترین مراکز موجود در ایران برای یادگیری زبان فرانسه و همچنین زبان انگلیسی و زبان آلمانی، موسسه مجتمع فنی تهران است واحد شاهین‌شهر است، که با سابقه‌ای درخشان و طولانی با قوی‌ترین کادر آموزشی کشور، با بالاترین استاندارهای آموزشی به همراه ارایه مدرک بین‌المللی معتبر در پایان هر دوره، شما را در رسیدن به این موفقیت، همواره همراهتان خواهد بود. چون شما لایق بهترین‌ها هستید.

فرانسوی زبان عشق و عقل

اول و مهمتر از همه، یادگیری زبان فرانسوی، لذت بردن از یادگیری یک زبان زیبا، غنی و ملودیک است که اغلب از آن بعنوان زبان عشق یاد می‌کنند. زبان فرانسوی، زبانی نرم، ملودیک و عاشقانه است، و همچنین فرانسوی‌ یک زبان تحلیلی است که تفکری خاص را شکل می‌دهد که مهارت ارزشمند برای بحث و گفتگو و ایجاد ارتباطات است. فرانسوی پایه خوبی برای یادگیری زبان های دیگر، به ویژه زبان‌های رومانسی (اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی و رومانیایی) و همچنین انگلیسی است، زیرا 50 درصد از واژگان فعلی زبان انگلیسی از فرانسه گرفته شده است. فرانسوی مقدمه‌ای بر یک جهان فرهنگی بی‌نظیر است، زبان فرانسه اغلب به عنوان زبان فرهنگی در نظر گرفته می‌شود. در جهان امروز، صحبت کردن با یک زبان خارجی کافی نیست افرادی که به چندین زبان صحبت می‌کنند شانس خود را برای پیدا کردن شغل در کشور خود و یا خارج از کشور افزایش می‌دهند. یادگیری یک زبان دیگر، ذهن را غنی می‌کند و افق‌های جدید، شخصی و حرفه‌ای و موفقیت شخص را در ادامه مسیر هرچه بیشتر تضمین می‌کند.

یادگیری زبان فرانسوی چه مزیت‌هایی دارد:

 • قادر خواهید بود که با افراد فرانسوی و فرانسوی زبانان ارتباط برقرار کنید.
 • گرفتن کار در فرانسه.
 • پیدا کردن یک کار ایده آل در سراسر جهان.
 • مسافرت راحت به فرانسه و کشورهای فرانسوی زبان.
 • صرفه جویی و کسب پول و درآمد بیشتر.
 • پیدا کردن دوستان بیشتر.
 • پیدا کردن اعتماد به نفس بیشتر و افتخار از بخودتان.
 • سفارش دادن آسان خوراک‌های بسیار محبوب فرانسه در رستوران‌های فرانسوی.
 • خلاق و هوشمندتر شدن.
 • افزایش توانایی شما برای یادگیری زبانهای دیگر.
 • دانستن زیباترین و عاشقانه‌ترین زبان روی زمین!

آموزش زبان فرانسه در شاهین شهر

مجتمع فنی تهران شاهین شهر  با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی و آموزش زبان فرانسوی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، در لیست بهترین آموزشگاه زبان شاهین شهر و همچنین لیست آموزشگاه های شاهین شهر تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*