SolidWorks
SolidWorks
آبان 19, 1397
#C
زبان برنامه‌نویسی #C
آبان 22, 1397
آموزش سی شارپ در شاهین شهر

آموزش سی شارپ در شاهین شهر

آموزش سی شارپ در شاهین شهر، آموزش برنامه نویسی با سی شارپ:

#C چیست؟

#C یک زبان برنامه نویسی عمومی شی گرا برای شبکه سازی و توسعه وب است. #C به عنوان یک زیرساخت زبان مشترک (CLI) زبان تعریف شده است. در ژانویه سال 1999، مهندس نرم افزار هلندی آندرس هاجرزبرگ یک تیم را برای توسعه #C به عنوان مکمل به چارچوب NET مایکروسافت تشکیل داد. در ابتدا، #C به عنوان زبان (Object Oriented C-Like (Cool توسعه یافت. نام اصلی برای جلوگیری از مسائل مربوط به علامت تجاری بالقوه تغییر یافت. در ژانویه 2000، NET به عنوان #C منتشر شد. اصطلاح #C گاهی اوقات به عنوان C Sharp یا C-Sharp نوشته و شناخته شده است. نام C sharp از نماد موسیقی الهام گرفته شد، کاراکتر اصطلاح (#) نام خود را از کلید تیز موسیقی دریافت می کند که نشان دهنده افزایش یک نیمه نهایی است.

زبان برنامه نویسی #C بسیاری از ویژگی ها و خصوصیات برنامه های C و ++C را بهبود و به روز رسانی کرده، از جمله:

  • #C دارای متغیر از نوع متغیر بولی دقیق مانند بول است، در حالی که متغیرهای C ++ bool ممکن است به عنوان عدد صحیح یا اشاره گر بازگردانده شوند تا از اشتباهات برنامه نویسی رایج جلوگیری شود.
  • #C به طور خودکار حافظه شیء غیر قابل دسترسی را با استفاده از یک جمع کننده زباله مدیریت می کند که نگرانی های توسعه دهنده و نشت حافظه را حذف می کند.
  • نوع #C امن تر از  ++C است و فقط برای تبدیل های پیش فرض امن (به عنوان مثال، گسترش عدد صحیح)، که در طول کامپایل و یا اجرا می شود.

c sharp visual studio

اهداف طراحی زبان برنامه نویسی #C

زبان #C در نظر گرفته شده به عنوان یک زبان برنامه نویسی ساده، مدرن، عمومی، شی گرا است.زبان و پیاده سازی آن باید از اصول مهندسی نرم افزاری مانند چک کردن نوع قوی، بازبینی محدوده آرایه، شناسایی و تلاش برای استفاده از متغیرهای غیرقابل تغییر و جمع آوری خودکار پشتیبانی کند. زیرا قدرت نرم افزاری، دوام و بهره‎وری برنامه نویس مهم هستند.

مجتمع فنی تهران شاهین شهر با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، آموزش زبان در شاهین شهر، آموزش ICDL در شاهین شهر، آموزش سیسکو در شاهین شهر، آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و آموزش #C در شاهین شهر و همچنین آموزش سی شارپ در شاهین شهر و آموزش #C در اصفهان در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*