Information Technology
آموزش فناوری اطلاعات I.T
آذر 11, 1397
ACCESS
آموزش Access
آذر 15, 1397
Information Technology

Information Technology

آموزش فناوری اطلاعات، IT شاهین شهر، مجتمع فنی تهران واحد شاهین شهر برگزار میکند.

رشته فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات، فناوری اطلاعات I.T و مهندسی آی تی، با ما باشید.

آموزش اینترنت جز یکی از مهارتهای هفتگانه ICDL بشمار می آید، آموزش ICDL این امکان را بشما می دهد که علاوه بر آموزش اینترنت، آموزش پاورپویت، آموزش ورد، آموزش اکسل، آموزش اکسس، آموزش اینترنت و آموزش ویندوز را یاد خواهید گرفت. فناوری اطلاعات که به اختصار IT تلفظ می شود مباحث بسیاری را در زمینه تکنولوژی، اینترنت و غیره.. را شامل می شود. فناوری اطلاعات موضوع گسترده ای است که با تمام جنبه های مدیریت و پردازش اطلاعات مرتبط است، به ویژه در یک سازمان یا شرکت بزرگ.

آموزش آی تی، یا IT بیش از کامپیوترها و شبکه ها است. در حالی که فناوری اطلاعات اغلب برای توصیف کامپیوترها و شبکه های کامپیوتری استفاده می شود، در واقع شامل تمام لایه های تمام سیستم ها در یک سازمان می شود – از طریق سخت افزار فیزیکی به سیستم عامل، برنامه های کاربردی، پایگاه داده ها، ذخیره سازی، سرور ها و موارد دیگر. فن آوری های مخابراتی، از جمله اینترنت و تلفن های کسب و کار نیز بخشی از زیرساخت IT سازمان است.

بخشهای فناوری اطلاعات

از آنجا که سیستم های کامپیوتری برای مدیریت اطلاعات مهم هستند، بخش های کامپیوتر در داخل شرکت ها و دانشگاه ها اغلب بخش های آی تی را تشکیل می دهند، برخی از شرکت ها به این بخش به عنوان IS (خدمات اطلاعات) یا MIS (خدمات اطلاعات مدیریت) اشاره می کنند. فناوری اطلاعات (IT) استفاده از کامپیوترها برای ذخیره، بازیابی، انتقال و دستکاری اطلاعات، یا اطلاعات است، اغلب در زمینه یک کسب و کار یا سایر شرکت های IT به عنوان زیر مجموعه ای از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در نظر گرفته می شود. انسانها از سال سومین دوره بین النهرین در 3000 سال قبل از میلاد در حال نوشتن، بازیابی، دستکاری و انتقال اطلاعات بوده اند اما فناوری اطلاعات به معنای مدرن آن در ابتدا در مقاله ای که در مجله بازاریابی هاروارد منتشر شد، منتشر شد. نویسندگان هارولد جی لیویت و توماس ل. ویسلر اظهار داشتند که “فناوری جدید هنوز یک نام مجزا ایجاد نکرده است. ما آن را فناوری اطلاعات (IT) نام خواهیم کرد.” تعریف آنها شامل سه دسته است: تکنیک پردازش، کاربرد روش های آماری و ریاضی برای تصمیم گیری و شبیه سازی تفکر بالاتر از طریق برنامه های کامپیوتری. اصطلاح معمولا به عنوان مترادف رایانه ها و شبکه های کامپیوتری استفاده می شود، اما همچنین شامل سایر فن آوری های توزیع اطلاعات مانند تلویزیون و تلفن می شود. چندین محصول یا خدمات در یک اقتصاد با فناوری اطلاعات، از جمله سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار، الکترونیک، نیمه هادی ها، اینترنت، تجهیزات مخابراتی و تجارت الکترونیک همراه است. در دنیای مدرن امروزی اینترنت و شبکه‌های مجازی جزء جدا ناپذیری از زندگی روزمره ما شده است،مزایای استفاده از اینترنت به شکل درست در گرو آموزش اینترنت به نحو صحیح و دقیق می‌باشد که این آموزش‌ها می‌توانند شما را در هرچه بهتر رسیدن سریع به اهداف خود کمک رسانند

از مزایای آموزش اینترنت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دریافت اطلاعات درست و صحیح از اینترنت و دنیای مجازی
  • بدست آوردن خدمات مورد نیاز در اسرع وقت
  • یافتن سرگرمی‌های خاص خود
  • ایجاد شبکه اجتماعی و استفاده کامل و بهینه‌تر از آن
  • ایجاد ارتباطات و تعاملات، بدون در نظر گرفتن موقعیت‌های زمانی و مکانی
  • ایجاد تجارت الکترونی و کسب و کار اینترنتی با درآمدهای بسیار بالا
  • جستجو و خرید کردن آنلاین وسایل مورد نیاز با بهترین شکل ممکن
  • پیگیری و دریافت اخبار و خبرهای مختلف از سراسر دنیا

آموزش آی تی در شاهین شهر :

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*