Network
آموزش +Network
آبان 30, 1397
CATIA
CATIA
آذر 5, 1397
CATIA

CATIA

آموزش catia شاهین شهر

آموزش catia شاهین شهر

آموزش CATIA در شاهین شهر، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می کند

آموزش نرم افزار CATIA

CATIA چیست؟

CATIA یک نرم افزار تعاملی سه بعدی کامپیوتری است که از مجموعه نرم افزاری چند پلتفرمی برای طراحی کامپیوتری (CAD)، تولید کامپیوتری (CAM)، مهندسی کامپیوتر (PLM) و CAE , 3D می باشد. آموزش CATIA که برای نرم افزار سه بعدی Interactive Computer Aided استفاده می شود، نرم افزاری قدرتمند و بسیار کاربردی در طراحی صنعتی و بصورت گسترده با استفاده از نرم افزار CAD (طراحی کامپیوتری) از نوع خود در جهان است. نرم افزار  CATIA متعلق به / Dassault Systems   Franceاست و تا سال 2010، در سراسر جهان توسط IBM عرضه شد.

چه کسانی از CATIA استفاده می کنند؟

به اطراف نگاه کنید هر چیزی که می بینید باید طراحی شود تا بتوان آن را تولید کرد، از قلم روی میز، میز و صندلی که بر روی آن نشسته اید، لوازم خانگی، ماشین شما، و غیره… این فهرست تقریبا بی پایان است. امروزه تقریبا تمام محصولات بر روی کامپیوتر طراحی شده اند. کامپیوترها حتی بر روی رایانه ها طراحی شده اند. طراحی CATIA نقش مهمی در روند طراحی دارد. معماران اکنون از نرم افزار CATIA استفاده می کنند. از نمونه طرح های بسیار مطرح می توان به موزه گوگنهایم در اسپانیا، که یک شاهکار معماری محسوب می شود، با استفاده از CATIA طراحی شده است، اشاره کرد.

همراهان عزیز برای خواندن متن کامل مقاله و سرفصل آموزش کتیا می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه نمایید و ما را از نظرات پیشنهادات خود مطلع سازید.

آموزش CATIA در شاهین شهر

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش کتیا در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*