ACCESS
آموزش Access
آذر 18, 1397
fluent
نرم افزار Fluent
آذر 22, 1397
fluent

fluent

آموزش ANSYS شاهین شهر، مجتمع فنی تهران نمایندگی شاهین شهر برگزار می کند

آیا با نرم افزار ansys fluent آشنایی دارید؟ پس برای آشنایی با نرم افزار ansys با ما همراه باشید.

ansys چیست؟

نرم افزار ANSYS Fluent یک بسته نرم افزاری رایج محاسباتی رایج قدرتمند و انعطاف پذیر است که برای مدل سازی جریان، آشفتگی، انتقال حرارت و واکنش ها برای کاربردهای صنعتی استفاده می شود. مدل های فیزیکی اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل CFD دقیق برای طیف وسیعی از مشکلات مایعات – از جریان هوا بر روی بال هواپیما به احتراق در کوره. نرم افزار ANSYS Fluent به Workbench ANSYS یکپارچه شده است. نرم افزار ansys fluent مختص رشته مکانیک و یا همان مهندس مکانیک می باشد. ما این افتخار را داریم که آموزش نرم افزار fluent را برای مهندس مکانیک شاهین شهر برگزار نماییم.

نرم افزار FLUENT

FLUENT نرم افزاری جامع CFD است که به طور مطلوب برای جریان های غیر قابل تراکم و قابل فشرده مناسب است ، نرم افزار Fluent از شرکت Dynamic CFD، برای محاسبات عمومی، به طور ایده آل برای جریان های غیر تراکمی و کم تراکم پذیر مناسب است. نرم افزار FLUENT با استفاده از یک حل کننده متشکل از حجم محدود جدا شده بر فشار، نرم افزار FLUENT شامل مدل های فیزیکی برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از جمله جریان آشفته، انتقال حرارت، جریان واکنش، مخلوط شیمیایی، احتراق و جریان چند فاز است. نرم افزار FLUENT مدل های فیزیکی را در شبکه های بدون ساختار ارائه می دهد، به شما مزایای تنظیم ساده تر مشکل و دقت بیشتر را با استفاده از سازگاری سازگاری با مش می دهد. نرم افزار FLUENT ابزار پیشگام برای تحلیل جریان سیال است. نرم افزار FLUENT با قدرتمندترین ابزار ساخت مدل های موجود، یک رابط کاملا تعاملی که باعث تولید مولد و مدل های فیزیکی قابل اعتماد می شود، به شما اجازه می دهد تا تجسم و برتری طراحی را تجربه کنید.

نرم افزار ANSYS FLUENT

نرم افزار ANSYS Fluent شامل توانایی های مدل سازی فیزیکی گسترده ای است که برای مدل سازی جریان، آشفتگی، انتقال حرارت و واکنش ها برای کاربردهای صنعتی از لحاظ جریان هوا از یک بال هواپیما تا احتراق در کوره، از ستون های حباب به سیستم عامل های نفتی، از جریان خون به نیمه هادی تولید، و از طراحی اتاق تمیز به گیاهان تصفیه فاضلاب. مدل های ویژه ای که به نرم افزار کمک می کند توانایی احتراق در سیلندر، هواپیما، توربوماشین، و سیستم چند مرحله ای را برای رسیدن به آن گسترش داده است.

همراهان عزیز برای خواندن متن کامل این مقاله می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.

آموزش ansys در شاهین شهر :

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*