نرم افزار MATLAB
نرم افزار MATLAB
مهر 28, 1397
Lumion
نرم افزار Lumion
مهر 30, 1397
Lumion

Lumion

نرم افزار Lumion، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می‌کند

آیا شما هم بدنبال ایجاد محیط‌های سه بعدی چشمگیر معماری هستید؟

دوست دارید محیط‌های معماری شگفت انگیزی را خلق کنید؟ پس با ما همراه شوید.

در این مقاله قصد داریم شما را با یک نرم‌افزار بی‌نظیر در طراحی و معماری آشنا سازیم، پس حتما برای خواندن متن کامل این مقاله فوق‌العاده به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.

نرم افزار لومیوننرم افزار  Lumion

نرم افزار Lumion یک ابزار قدرتمند، آسان، سرگرم کننده ، جذاب و کاربردی برای طراحی بصری معماری است، نرم افزار لومیون  به هر کسی امکان ساخت یک محیط 3D را می‌دهد و سپس همراه با تصاویر زیبا، همراه با ایجاد ویدیویی چشمگیر و پیاده سازی‌های زنده را ایجاد می‌کند. این سریع ترین راه برای انتخاب مدل 3D شما و ایجاد یک صحنه گرافیکی سه بعدی در عرض چند دقیقه است. این مقاله به شما کمک می کند بهرچه بیشتر و بهتر از لویمون بدانید، پس با ما همراه شوید. در ابتدا، بیایید درباره تاریخ کوتاه Lumion کمی صحبت کنیم. Act-3D شرکتی است که Lumion را تولید و توسعه می‌دهد و ممکن است شما از نرم افزار Quest3D این کمپانی قبلا استفاده کرده باشید و با چندین پروژه دیگر با آنها درگیر شده اید، با این حال، کمپانی Act-3D متوجه شد که مشتریان زیادی از نرم افزار Quest3D را برای تولید تجسم های معماری استفاده می‌کنند. ولی این یک کار دشوار بود زیرا Quest3D دقیقا بهترین ابزار ایجاد چنین محیط‌هایی نبود. در واقع، استفاده از Quest3D یک کار ساده نیست؛ شما تقریبا باید یک گروه برای ایجاد همچین محیط‌هایی داشته باشید. در نهایت، Act-3D تصمیم گرفت تا یک قطعه کاملا جدید از نرم افزار را بوجود آورد و با قدرت یک ابزار تجسم در زمان واقعی متولد شد، اما در عین حال برای همه قابل دسترسی بود.

آموزش Lumion در شاهین شهر

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*