آموزش کامپیوتر برای کودکان شاهین شهر

آموزش کامپیوتر برای کودکان شاهین شهر
آموزش کامپیوتر برای کودکان
مهر 8, 1397
نرم‌افزارهای معماری
آشنایی با نرم‌افزارهای معماری – قسمت اول
مهر 9, 1397
آموزش کامپیوتر برای کودکان

آموزش کامپیوتر برای کودکان

آموزش کامپیوتر برای کودکان

آموزش کامپیوتر برای کودکان

آموزش کامپیوتر برای کودکان شاهین شهر

در ادامه به مزایای آموزش صحیح  و استفاده کودکان از فناوری مدرن و کامپیوتر اشاره خواهیم کرد، با ما همراه باشید:

Better Hand – eye Coordination هماهنگی بهتر دست و چشم

از طریق برنامه‌های جذاب، کودکان هماهنگ سازی دست و چشم خود را بیشتر توسعه خواهند داد و این اتفاق زمانی می‌افتد که کودکان از یک شیء بصری بر روی صفحه نمایش پیروی کرده و به طور فعال در روند اجرای برنامه شرکت کنند. کودکان وقتی شروع به تحصیل می‌کنند، هنگامی که یاد می‌گیرند چگونه از دست و چشم خود در هنگام نوشتن و نقاشی کردن استفاده کنند، در نتیجه هماهنگی که تحت آموزش صحیح کامپیوتر به آنها آموخته شده به پیشرفت کودک کمک بسزایی خواهد کرد.

Improves Language Skills بهبود مهارت‌های زبان

آموزش کامپیوتر و استفاده از فناوری مهارت‌های زبان کودکان و نوجوانان را توسعه می‌دهد که این امر با خواندن کتاب‌های الکترونیکی و یا دسترسی به داستان‌های آنلاین، کلمات جدید و روش‌های مناسب برای تلفظ را یاد می‌گیرند. بسیاری از انواع تکنولوژی‌های توسعه و آموزش زبان، مشارکت چندگانه را ارائه می‌دهند که سرعت و پشتیبانی از فرایندهای یادگیری را فراهم می‌کند. کودکان مدرن به خوبی درک بصری برای شناخت سیستم‌های مبتنی بر کامپیوتر را دارند و لازمه این رشد، آموزش کامپیوتر به آنهاست.

Promotes School Readiness and Cognitive Development ترویج آمادگی رفتن به مدرسه توسعه شناخت

برای اینکه فناوری در آموزش ابتدایی معنی‌دار باشد، باید فرصت‌هایی برای کودکان فراهم آورد تا مهارت‌های لازم را برای آماده سازی آنها برای ورود به مدرسه و مراکز آموزشی فراهم کرد. برنامه‌های کامپیوتری مناسب برای توسعه، آمادگی کودک را برای یادگیری خواندن و ریاضی افزایش می‌دهند. همچنین فناوری می‌تواند مهارت‌های پایه‌ای را ارائه دهد که در آن کودکان خواهند توانست در تحصیلات موفق باشند، آموزش کامپیوتر جزو مهارت‌های حیاتی برای کودکان است که به سبب آن باعث موفقیت در تفکر و رفتار کاربردی تربیتی آنها خواهد شد.

Enhances Social Interaction Skills افزایش مهارت‌های تعامل اجتماعی

همانطور که کودکان مهارت‌های زبان خود را توسعه می‌دهند، می‌توانند ایده‌هایی را جذب کنند که روش‌های مناسب را برای ارتباط با دیگران کسب نمایند. هنگامی که فناوری به طور صحیح استفاده شود، می‌تواند در همکاری با دیگر افراد بسیار سودمند و موثر واقع شود. در برخی از مدارس معتبر خارجی، کودکان در حال حاضر فرصت نوشتن و حل مشکلات را با استفاده از فناوری دارند. حل مسئله یک مهارت اجتماعی ارزشمند است که می‌تواند در طول زندگی بسیار جیاتی باشد. بچه‌ها تشویق می‌شوند از ابزارهای تکنیکی برای ایجاد پروژه‎ها و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها در گروه‌ها استفاده کنند.

Increases Motivation to Complete Tasks افزایش انگیزه برای تکمیل وظایف

بسیاری از برنامه‎ها، فعالیت‌ها، آموزش کامپیوتر و حتی بازی‌ها برای تشویق کودکان و افزایش انگیزه آنها برای تکمیل سطح دانش خود به منظور بالاتر بردن و رسیدن به سطح بعدی ایجاد شده است. یادگیری این بازی‌های ممکن است به ایجاد یک پایه برای کودکان برای ادامه تلاش و غلبه بر چالش‌ها حتی در خارج از تنظیمات صفحه نمایش و در دنیای واقعی وتحلیل مسایل روزمره بسیار موثر خواهد بود. و در نهایت به کمک یک آموزش دقیق و کاربردی علوم کامپیوتری می‌توانیم به کودکان برای رسیدن به سطح بالاتری از دانش و افزایش هرچه بیشتر ظرفیت کاری و تحصیلی آنان یاری رسانیم.

افق‌ها را توسعه می‌بخشد  Expands Horizons

فناوری به کودکان چیزهایی را می‌دهد که هر روز نمی‌توانند ببینند، بعنوان مثال مخصوصا برای کسانی که در شهر و دور از باغ وحش زندگی می‌کنند بسیار مفید است، دیدن یک زرافه از نزدیک ممکن است غیر ممکن باشد و یا در مورد حیوانی تازه کشف شده در اقیانوس آرام چطور؟ با یادگیری و آموزش کامپیوتر و تکنولوژی، کودک شما می‌تواند از شناختن انواع مختلف حیوانات و یا حتی از مکان‌های مختلفی را در سراسر جهان ببیند، استفاده کند. پس در نتیجه کودکان و نوجوانان ما بهتر درک می‌کنند که زندگی بیش از چهار دیوار خانه یا کلاس است و در نتیجه باعث افزایش انگیزه و اشتیاق در جهت یادگیری و کسب علوم مختلف در آنها خواهد شد.

Develops Skills and Talents باعث افزایش مهارت‌ها و استعدادهای درخشان می‌شود

از رسانه‌های تعاملی می‌توان برای کشف استعدادهای درخشان در کودکان و نوجوانان استفاده کرد. والدین ممکن است فرزندان خود را در مواجهه با موسیقی یا نوشتن تمرینات در اوایل در معرض دوری قرار دهند اما فناوری فرصت‌هایی را برای ارائه فعالیت‌های مختلف کودکان فراهم می‌کند که در نهایت ممکن است باعث شکوفایی و رشد چشمگیر آنها شوند. تحقق رسیدن به کودک و نوجوان موفق با نشاط، مدرن و با انگیزه و در عین حال با تحصیلات عالی و درخشان در دنیای امروزی در حیطه یادگیری و آموزش می‌باشد، و در این بین آموزش کامپیوتر و یادگیری صحیح از فناوری رسیدن به این اهداف را میسر خواهد ساخت.

به خانه خودتان خوش آمدید

مجتمع فنی تهران واحد شاهین‌شهر با داشتن محیط آموزشی اختصاصی، اساتید مطرح کشوری و با ارایه مدرک بین‌المللی در پایان هر دوره، شما را در رسیدن تحقق اهدافتان همواره یاری خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*