آموزش زبان انگلیسی کودکان در شاهین شهر
شهریور 31, 1397
آموزش کامپیوتر برای کودکان
مهر 1, 1397
آموزش کامپیوتر برای کودکان شاهین شهر

آموزش کامپیوتر برای کودکان شاهین شهر

آموزش کامپیوتر برای کودکان شاهین شهر، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می کند:

آموزش کامپیوتر برای کودکان:

علم و آموزش کامپیوتر یکی از سریعترین زمینه‌های رشد در سراسر جهان است، این یکی از بزرگترین دلایل این است که چرا شرکت‌هایی بزرگی همانند مایکروسافت برای این مسئله بسیار ارزش قائل هستند و فرصت‌هایی را در اختیار دانش آموزان و کودکان قرار می‌دهند که بتوانند از طریق ابتکاراتی مانند کامپیوتر، علم کامپیوتر را یاد بگیرند. کودکان و نوجوانان به راحتی می‌توانند مفاهیم جدید را یاد بگیرند و با کمک مهارت‌های کامپیوتری بچه‌ها توانایی‌های خود را در یادگیری علوم جدید افزایش می‌دهند. فناوری برای همیشه دنیای ما را تغییر داده است، ظهور کامپیوترهای جدید، دستگاه‌های تلفن‌همراه به این معنی است که کودک و نوجوان می‌توانند در هر زمان و مکانی به یادگیری دسترسی داشته باشند. مزیت بزرگ تکنولوژی امروزه، این است که با توجه به نیازهای دانش آموزان می‌توانید درس‌ها را شخصی سازی کنید‌، یک معلم می‌تواند در زمان واقعی پیشرفت دانش آموزان را بصورت فردی دنبال کند. وقتی دانش آموزان استفاده از فناوری و کامپیوتر را فرا گرفته باشند، می‌توانند مهارت‌های لازم را برای پیشرفت در زندگی تجربه کرده و آنرا بدست آورند، از جمله تفکر انتقادی، حل مسئله، ارتباط و همکاری، که جمع شدن تمامی این ویژگی‌ها، به رشد فکری و شخصیتی کودکان در آینده کمک شایانی خواهد کرد.

موفقیت برای کودکان شما

اهمیت آموزش کامپیوتر برای کودکان

 آموزش کامپیوتر به کودکان عشق و علاقه را به یادگیری، و کسب تجربه در آنها را فرا می‌خواند تا بتوانند بعد از پایان تحصیلات رسمی خود، ذهن خود را توسعه داده و پیشرفت کنند. ما متعهد به کمک و آموزش صحیح با بالاترین معیارهای روز دنیا به کودکان و دانش آموزان خود هستیم. چشم انداز ما این است که با استفاده از فناوری و آموزش صحیح کامپیوتر به عنوان یک ابزار برای تعامل با دانش آموزان و کودکان، ارتقاء فرایند آموزشی و آماده سازی آنها برای آینده، که به آنها یاری رسانیم تا به پتانسیل کامل و خودباوری کامل برسند.

بهترین برای کودکان شما، تغییر را ببینید

ما به کودکان، یادگیری و آموزش کامپیوتر را در یک محیط جذاب و سرگرم کننده با بالاترین استانداردهای آموزشی تدریس می‌کنیم. کودکان  ما در این محیط فوق العاده، استفاده صحیح از کامپیوتر را با کمک ابزارهای کودکانه و دوستانه، بخوبی هرچه تمام‌‌تر فرا می‌گیرند و همچنین  بچه ها را تشویق می‌کنیم که کشف، آزمایش و تجربه کنند، کودکان و نوجوانان را به آرامی و بدرستی هدایت می‌کنیم و به آنها کمک می کنیم تا بدانند چگونه با کامپیوترها و تکنولوژی با بالاترین بازدهی کار کنند.

جواب یک سوال همیشگی

این سوال همواره برای والدین عزیز وجود دارد که آیا برای کودکان در سال‌های اولیه، دسترسی به تکنولوژی و رسانه‌های صفحه نمایش مانند رسانه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها مناسب است؟ مطالعات اخیر نشان می‌دهد که فناوری فعال (یا تعاملی)، کامپیوتر و صفحه نمایش تحت آموزش و یادگیری صحیح و تخصصی در واقع می‌تواند در روند بهبود و یادگیری هر چه بیشتر کودک شما بسیار موثر باشد.

با کمک کردن به کودکان، زندگی آینده را برایشان راحت‌تر کنید

نقش خانواده در یادگیری کودک

هنگامی که فرزند شما متولد می‌شود، شروع به یادگیری مهارت‌های حرکتی، مهارت‌های زبان، مهارت‌های شناختی و مهارت‌های عاطفی می‌کنند. با این حال نقش خانواده در شناخت و کسب مهارت‌های لازم در توسعه کودکان بسیار مهم است. به عنوان پدر و مادر، شما اولین آموزگار فرزند خود هستید. بیشتر از مراقبت روزانه یا سایر مراقبین، بیشتر یادگیری فرزند شما در خانه با خانواده شما اتفاق می‌افتد. ایجاد یک محیطی که فرزند شما بتواند مهارت‌ها و ارزش‌های مناسب را بیاموزد و همچنین یاد بگیرد که چگونه اجتماعی شود یک پایه محکم برای رشد کودک شما ایجاد می‌کند، که امری بسیار مهم و ضروری است. کودکان و نوجوانان امروزی از با کمی بزرگتر شدن با اصطلاحات و وسایل تکنولوژی آرام آرام آشنا شده و سعی به ارتباط برقرار کردن با آن می‌کنند، پس در نتیجه استفاده صحیح و درست در سنینی که کودکان با فناوری‌های جدید آشنا شده‌اند بسیار کلیدی است. در نهایت برای اطمینان حاصل کردن از نحوه صحیح کودکان از فضاهای مجازی و دنیای اینترنت، در حیطه آموزش و فراگیری کاملا صحیح از کامپیوتر و وسایل ارتباط جمعی و غیره… می‌باشد.

به خانه خودتان خوش آمدید

مجتمع فنی تهران واحد شاهین‌شهر با داشتن محیط آموزشی اختصاصی، اساتید مطرح کشوری و با ارایه مدرک بین‌المللی در پایان هر دوره، شما را در رسیدن تحقق اهدافتان همواره یاری خواهد نمود.

همراهان عزیز، ادامه قسمت دوم مقاله، که شامل توضیحات تکمیلی در خصوص مزایای آموزش کامپیوتر برای کودکان است، می‌توانید در بخش مقالات مشاهد فرمایید‌.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*