ACCESS
آموزش Access
آذر 15, 1397
fluent
آموزش نرم افزار Fluent
آذر 20, 1397
آموزش اکسس در شاهین شهر

آموزش اکسس در شاهین شهر

آموزش نرم افزار Access در شاهین شهر، مجتمع فنی تهران نمایندگی شاهین شهر برگزار می کند

آموزش نرم افزار اکسس که از سری آموزش ICDL یا آموزش مهارت های هفتگانه است، می باشد.

نرم افزار اکسس چیست؟

(Access) نرم‌افزار اکسس

نرم افزار اکسس یکی از نرم افزارهای شرکت مایکروسافت و جز آموزش ICDL یا همان آموزش مهارت های هفتگانه است که موتور پایگاه داده (DBMS) مایکروسافت اکسس یک سیستم مدیریت پایگاه دادهای ارتباطی مایکروسافت جت را با رابط کاربری گرافیکی و ابزارهای توسعه نرم افزار ترکیب می‌کند. این یک عضو از برنامه‌های کاربردی مایکروسافت آفیس است که شامل نسخه‌های حرفه‌ای و بالاتر یا به طور جداگانه فروخته می‌شود. آموزش اکسس جزو یکی از هفت مهارت آموزشICDL  است که با استفاده از آن می‌توان بانک اطلاعاتی ایجاد،ویرایش و در هر زمان قابل دسترس می‌باشد. از كاربردهاي نرم افزار اکسس مي‌توان به تهيه بانك‌های اطلاعاتی براي نرم افزارهایي که تحت وب هستند اشاره کرد همانند سيستم‌هاي مديريت محتوا.

نرم افزار Access یک موتور پایگاه داده شبه ارتباطی از مایکروسافت است. این بخشی از مجموعه برنامه های مایکروسافت آفیس است که شامل آموزش ورد، آموزش پاورپوینت و آموزش اکسل نیز هستند. دسترسی نیز به عنوان یک محصول مستقل در دسترس است. دسترسی از پایگاه داده Jet  Database برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می کند. دسترسی برای هر دو سیستم عامل کوچک و بزرگ استفاده می شود. این بدان علت است که رابط گرافیکی آن آسان است و همچنین قابلیت همکاری آن با سایر برنامه ها و سیستم عامل ها مانند موتور پایگاه داده SQL Server مایکروسافت و ویژوال بیسیک برای برنامه (VBA) است. موتور Access Jet از اکثر ویژگی های پایگاه داده پشتیبانی می کند، از جمله یکپارچگی ارجاعی، قفل سطح ردیف و پشتیبانی چند کاربره تا 255 اتصال همزمان کاربر. دسترسی برای ایجاد پایگاه داده های کوچک مانند موارد استفاده شده توسط واحد های مختلف مناسب است. این برای پایگاه های بزرگتر، در سطح سازمانی مناسب نیست. برای این، مایکروسافت موتور پایگاه داده SQL Server خود را ارائه می دهد. نرم افزار اکسس اولین بار در نوامبر 1992 به عنوان نسخه 1.0 منتشر شد. این نرم افزار در حالی که با پایگاه داده های کوچک کار می کرد، خوب بود اما در فایل های بزرگتر خطر فساد داده ها وجود داشت. با هر نسخه از Office، مایکروسافت نسخه جدیدتر نرم افزار Access را نیز ایجاد می کند که هر کدام شامل ویژگی های جدید یا به روز شده است .با انتشارAccess 2007، فرمت فایل پایگاه داده از ” mdb. ” قبلی به ” accdb. ” تغییر کرد. این فرمت جدید از انواع داده های پیچیده تر پشتیبانی می کند، اما متاسفانه با نسخه های قبلی نرم افزار دسترسی سازگار نیست. این مشابه فرمت های جدید ” docx. ” و ” xlsx.” در ورد و اکسل است که همچنین با نسخه های قبل از 2007 این برنامه ها سازگار نیستند.

آموزش Access در شاهین شهر :

آموزش اکسس در شاهین شهر جز یکی از آموزش مهارت های هفتگانه یا آموزش icdl می باشد که مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*