آموزش-هک-کردن-در-شاهین-شهر
آموزش هک قانونمند یا دوره CEH
دی 19, 1397
آموزش-کامپیوتر-در-شاهین-شهر
مزایای آموزش کامپیوتر
بهمن 1, 1397

آموزش-C-در-شاهین-شهر

آموزش زبان برنامه نویسی C: آیا با تسهیلات ویژه آموزش زبان C در شاهین شهر آشنا هستید؟ ما ابتدا به معرفی زبان برنامه نویسی C خواهیم پرداخت، که زبان برنامه نویسی C چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

زبان برنامه نویسی C چیست؟

C یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و عمومی است که ایده آل برای توسعه برنامه های کاربردی و نرم افزاری است. در ابتدا برای نوشتن نرم افزار سیستم، C در Dells Labs توسط Dennis Ritchie برای سیستم عامل یونیکس در اوایل دهه 1970 توسعه داده شد. C در میان رایج ترین زبان ها رتبه بندی شده است، C دارای کامپایلر برای اکثر سیستم های کامپیوتری است. لازم است بدانید که یکی از اصول اولیه یادگیری زبان های برنامه نویسی آموزش کامپیوتر می باشد، پس حتما قبل از آنکه شروع به آغاز دوره برنامه نویسی کنید با کارکرد کامپیوتر بخوبی آشنا شوید. مجتمع فنی تهران شاهین شهر این افتخار را دارد که علاوه بر آموزش زبان برنامه نویسی، دوره آموزش کامپیوتر در شاهین شهر را نیز برگزار می‌کند که شما عزیزان بتوانید آموزش های خود را به بهترین نحو ممکن بگذرانید.

پس چرا ما از C استفاده میکنیم؟

  • این زبان (و در بعضی شرایط هنوز) زبان انتخابی در توسعه سیستم عامل (از جمله تمام یونیکس) است.
  • این اجازه می دهد تا شما کنترل مستقیم روی جنبه های بسیار پایین کامپیوتر را کنترل کنید.
  • بسیاری از برنامه های میراث در C نوشته شده اند
  • بیشتر مواردی که با C یاد می گیرید به طور مستقیم به زبان های برنامه نویسی آینده قابل انتقال است.
  • برنامه هایی که با C ایجاد می شوند بسیار سریع اجرا می شوند.
  • C دارای نحو (و بعضی معناشناسی) بسیار نزدیک به Matlab است، و انتقال را آسان می کند (خوب، ساده تر …).
  • برنامه هایی که در C ایجاد می کنید “مستقل” را اجرا می کنند. تمام برنامه هایی که ما در Matlab نوشتیم، به  Matlab نیاز دارد تا کار کند، و اگر شما به Matlab دسترسی نداشته اید، از موفقیتی برخوردار نیستید. برنامه های C، هنگامی که به “اجرایی” کامپایل می شوند، می توانند به ماشین های دیگر (مشابه) منتقل شوند و بدون نیاز به کد منبع اجرا شوند.
  • بسیاری از کدهای مورد استفاده در کار / تحصیلات آینده شما در C نوشته شده اند. شما باید حداقل بتوانید آنها را بخوانید. و امیدوارم بتوانید آنها را حفظ، تغییر و به روزرسانی کنید.

آشنایی با ویژگی‌های زبان برنامه نويسي C:

زبان برنامه نویسی C یکی از خاص ترین زبان های برنامه نويسي در دنیای تکنولوژی و كامپيوتر می باشد
زبان برنامه نویسی سی یک زبان برنامه نویسی سطح میانی است.
این زبان، یک زبان برنامه نویسی قابل حمل می باشد.
زبان برنامه نویسی سی همچنین دارای سرعت بالا، قدرت زیاد و همچنین قابلیت انعطاف پذیری بالایی را دارا می‌باشد و هیچگونه محدودیت خاصی را برای یک برنامه نویس نرم افزار به وجود نخواهد آورد.
زبان C یک زبان برنامه نویسی سیستم های کامپیوتری است.
در زبان برنامه نویسی سی تمام کلمات کلیدی و مهم آن با حروف کوچک نوشته می‌شوند.

آموزش C در شاهین شهر

مجتمع فنی تهران شاهین شهر با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش زبان در شاهین شهر، و آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و آموزش #C در شاهین شهر و همچنین آموزش سی در شاهین شهر و آموزش #C در اصفهان در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*