آموزش زبان انگلیسی کودکان شاهین شهر
شهریور 30, 1397
ICDL

آموزش ICDL در اصفهان

آموزش ICDL در شاهین شهر ، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می کند

آموزش ICDL 

آموزش کامپیوتر در دنیای مدرن امروز:

آموزش ICDL و آموزش کامپیوتر امروزه بر هیچکسی پوشیده نیست و ما اکنون در جهانی پر از فن‌آوری جدید زندگی می کنیم، آموزش ICDL و استفاده از کامپیوتر به یک مهارت اساسی تبدیل شده و این که آیا شما باید بدانید که چگونه برای تحصیلات، شغل و یا استفاده شخصی؛ دانستن اصول استفاده از کامپیوتر چگونه و به چه شکل می‌باشد، امری ضروری است. وقت آن است که انقلاب تکنولوژیکی را بپذیریم و خودمان را برای آینده‌ای بزرگتر و روشن‌تر آماده کنیم.امروزه تقریبا هر فردی در جهان روزانه از انواع مختلفی از رایانه و  مهارت های هفتگانه آموزش ICDL و نرم‌افزار‌های مربوط به آن استفاده می‌کند، درک عمومی و تخصصی از رایانه‌ها می‌تواند به شما در زندگی روزمره کمک شایانی نماید و در رسیدن به اهداف خود بسیار موثر و مفید واقع شود. در زیر لیستی از دلایلی که باید بیشتر درباره کامپیوترها و نرم‌افزارهای جانبی که نیاز با یادگیری و آموزش کامپیوتر و آموزش اینترنت می‌باشد، بیان شده است:              

 • کامپیوترها به شما کمک می کنند سریعتر کار کنید
 • کامپیوترها می‌توانند تقریبا هر سوال را پاسخ دهند
 • یک کامپیوتر می‌تواند تقریبا هر چیزی را به شما آموزش دهد
 • آشنایی اصطلاحات کامپیوتری به درک سایر تکنولوژی‌ها کمک می کند
 • می‌توانید مشکلات و سوالات را سریع تر حل کنید
 • یادگیری در مورد کامپیوترها می‌تواند به شما در پیدا کردن کار مناسب کمک کند
 • کامپیوترها می توانند پول شما را ذخیره کنند و برای شما پول ساز باشند
 • علم و سواد کامپیوتری به میزان دانش شما اشاره می‌کند

در ادامه مقاله به بررسی اهمیت فراگیری و آموزش مهارت‌های تکمیلی نظیر آموزش ICDL و نرم‌افزارهای جانبی مهم خواهیم پرداخت.

ICDL چیست؟

 ICDL یا همان (International Computer Driving License) یک گواهینامه معتبر مهارت‌های رایانه‌ای پیشرو در جهان می‌باشد که تا به امروز بیش از  14میلیون نفر در بیش از 149 کشور دنیا از طریق شبکه (ICDL Accredited Test Centre (ATC  یا این مجموعه نرم‌افزار منحصربفرد کار می‌کنند. برنامه ICDL مهارت‌ها و شایستگی‌های لازم برای استفاده از رایانه و سیستم‌های رایج را تعریف می‌کند. این مجموعه طیف گسترده ای از ماژول‌ها را که شامل ملزومات کامپیوتر، پردازش و فناوری اطلاعات می‌باشند را ارائه می‌دهد.این مدرک یک گواهینامه معتبر و بین المللی می‌باشد که در اکثر کشورهای دنیا بیش 149 کشور مورد تایید قرار گرفته شده است و اعم سازمان‌های بزرگ بین‌المللی، ادارات، صنایع، دانشگاه‌ها و غیره…از آن استفاده می‌کنند. هفت مهارت موجود در آموزش ICDL، در اروپا تحت عنوان EDCL و در خارج از آن بنام ICDL شناخته می‌شود که داوطلبان و کاربران می‌توانند پس از گذراندن ۱۳۰ ساعت دوره آموزشی و ۷ مرحله آزمون‌ها را در ماژول‌هایی که بیشتر مربوط به نیازهای آموزشی و حرفه‌ای آنها هستند،انجام داده و دنبال کنند و در پایان، مدرکی تحت عنوان ICDL CORE به هر متقاضی داده خواهد شد. با فراگیری و آموزش ICDL، در مدرسه، دانشگاه و یا در محل کار خود، مهارت‌هایی که هر شخص برای موفقیت نیاز دارد را بدست آورید و با اخذ مدرک ICDL مهارت‌های رایانه‌ای خود را به استانداردهای بین المللی تبدیل نمایید.در ادامه به معرفی مهارت‌های هفتگانه ICDL می‌پردازیم، مهارت‌های هفتگانه ICDL شامل موارد زیر است:

1. ( IT ) آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات
2. ( Windows )
آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها
3. ( Word )
شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز
4. ( Excel )
شیوه کار با صفحه گسترده
5. (Access)
شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها
6. ( Powerpoint )
شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب
7. ( Internet )
اطلاعات و ارتباطات

Microsoft Wordآموزش ورد در شاهین شهر

مایکروسافت ورد که اغلب با نام اختصاری MS WORD شناخته می‌شود،یک واژه پرداز حرفه ای تجاریست که توسط شرکت مایکروسافت طراحی و تولید شده است. مایکروسافت ورد جزء مجموعه نرم افزار‌های بهره‌وری مایکروسافت آفیس می‌باشد که می‌تواند به عنوان یک محصول مستقل خریداری، و مورد استفاده کاربر قرار گیرد. نرم افزار و آموزش ورد WORD یکی از مهارت‌های هفتگانه ICDL و همچنین جزو سومین مهارت آموزش آی سی دی ال می‌باشد که در مجموعه نرم‌ا‌فزارهای مایکروسافت آفیس (Microsoft Office) قابل دسترسی است، از این نرم‌افزار برای انواع تایپ، جدول نگاری، ایجاد فایل‌های متنی و قالب‌های مختلف نوشتاری و حتی بصری است، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Excel – آموزش اکسل در شاهین شهر

مایکروسافت اکسل یکی از نرم‌افزارهای آموزش  ICDL است که توسط کمپانی مایکروسافت تولید می‌شود که به کاربران امکان می‌دهد، داده ها را با فرمول‌های سازماندهی، قالب بندی و محاسبه با استفاده از یک صفحه گسترده را محاسبه کنند. این نرم افزار بخشی از مجموعه مایکروسافت آفیس است و با برنامه‌های دیگر موجود در آفیس سازگار است. نرم افزار اکسل، نرم افزار صفحه گسترده تجاری تولید شده و توزیع شده توسط مایکروسافت برای مایکروسافت ویندوز و سیستم عامل مک است. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌هایی همچون توانایی انجام محاسبات اولیه، استفاده از ابزارهای گرافیکی، ایجاد جداول محوری و ایجاد ماکروها را دارا می‌باشد. اکسل دارای همان ویژگی‌های اساسی همانند تمام برنامه های کاربردی گسترده است که از مجموعه، ‌سلول‌هایی که در سطر و ستون مرتب شده‌اند برای سازماندهی و دستکاری داده‌ها استفاده می‌شود. نرم‌افزار اکسل همچنین می‌تواند داده‌ها را به صورت نمودار داده‌ها، هیستوگرام و حتی نمودارهای خطی نمایش دهد. آموزش اکسل، کاربران را قادر می‌سازد داده‌ها را به گونه‌ای ترتیب دهد تا عوامل مختلفی را از دیدگاه‌های مختلف ببینند.همچنین ویژوال بیسیک برای برنامه های کاربردی در اکسل استفاده می‌شود،که به کاربران این اجازه را می‌دهد تا انواع مختلفی از روش های عددی را ایجاد کنند. برنامه نویسان با استفاده از ویژوال بیسیک ویرایشگر، از جمله ویندوز برای نوشتن کد، اشکال زدایی و سازماندهی ماژول کد، گزینه‌ای برای مستقیما کدگذاری استفاده می‌کنند.

Access – آموزش اکسس در شاهین شهر

از شرکت مایکروسافت است که موتور پایگاه داده (DBMS) مایکروسافت اکسس یک سیستم مدیریت پایگاه داده ارتباطی مایکروسافت جت را با رابط کاربری گرافیکی و ابزارهای توسعه نرم افزار ترکیب می‌کند. این یک عضو از برنامه‌های کاربردی مایکروسافت آفیس است که شامل نسخه‌های حرفه‌ای و بالاتر یا به طور جداگانه فروخته می‌شود.آموزش اکسس جزو یکی از هفت مهارت آموزشICDL  است که با استفاده از آن می‌توان بانک اطلاعاتی ایجاد،ویرایش و در هر زمان قابل دسترس می‌باشد. از كاربردهاي نرم افزار اکسس مي‌توان به تهيه بانك‌های اطلاعاتی براي نرم افزارهایي که تحت وب هستند اشاره کرد همانند سيستم‌هاي مديريت محتوا. 

آموزش پاورپوینت در شاهین شهر – Powerpoint

مایکروسافت پاورپوینت یک نرم افزار قدرتمند ارائه شده توسط مایکروسافت است. این نرم‌افزار یک جزء استاندارد از مجموعه نرم افزارهای شرکت مایکروسافت آفیس می‌باشد، که به همراه با نرم افزارهای ورد، اکسل، اکسس و دیگر ابزارهای بهره‌وری Microsoft Office ادغام شده است. این برنامه از اسلایدها برای انتقال اطلاعات غنی از سیستم‌های چند رسانه‌ای استفاده می‌کند. اصطلاح “اسلاید” به پروژکتور اسلاید اشاره دارد که این نرم افزار به طور موثری جایگزین آن می‌شود. Powepoint یکی از نرم‌افزارهای محبوب تولید شده در زمینه ساخت اسلایدشوهای حرفه‌ای و ساخت اسلاید‌های آموزشی بصورت چندرسانه‌ای می‌باشد، و از ویژگی‌های منحصربفرد با آموزش پاورپوینت می‌توان علاوره بر تهیه اسلایدها، به صداگذاری، ارایه مطلب و امکان پخش بر روی اسکرین‌های بزرگ، محیط کاملا رنگی و قابلیت اضافه کردن انواع عکس، جدول، نمودار و ویدیو است،اشاره کرد. که این قابلیت‌ها باعث زیباتر شدن کار و تفهیم بهتر مطالب آموزشی برای مخاطبین اشاره کرد که به موجب آن خواهید توانست سخنرانی‌ها و سمینارهای مختلف را با اثربخشی هرچه بیشتر اجرا کنید.

Internet – آموزش اینترنت در شاهین شهر

در دنیای مدرن امروزی اینترنت و شبکه‌های مجازی جزء جدا ناپذیری از زندگی روزمره ما شده است، مزایای استفاده از اینترنت به شکل درست در گرو آموزش اینترنت به نحو صحیح و دقیق می‌باشد که این آموزش‌ها می‌توانند شما را در هرچه بهتر رسیدن سریع به اهداف خود کمک رسانند. از مزایای آموزش اینترنت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت اطلاعات درست و صحیح از اینترنت و دنیای مجازی
 • بدست آوردن خدمات مورد نیاز در اسرع وقت
 • یافتن سرگرمی‌های خاص خود
 • ایجاد شبکه اجتماعی و استفاده کامل و بهینه‌تر از آن
 • ایجاد ارتباطات و تعاملات، بدون در نظر گرفتن موقعیت‌های زمانی و مکانی
 • ایجاد تجارت الکترونی و کسب و کار اینترنتی با درآمدهای بسیار بالا
 • جستجو و خرید کردن آنلاین وسایل مورد نیاز با بهترین شکل ممکن
 • پیگیری و دریافت اخبار و خبرهای مختلف از سراسر دنیا

سرفصل‌های آموزش ICDL:

ICDL Level 1
•مهارت اول ICDL (مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات 2016)
•مهارت دوم ICDL (استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایلها Windows)
•مهارت سوم ICDL (واژه پردازی 2016)
•مهارت چهارم ICDL (مرور وب و ارتباطات 2016)

ICDL Level 2
•مهارت پنجم ICDL (صفحه گسترده 2016)
•مهارت ششم ICDL (استفاده از پایگاه داده ها 2016)
•مهارت هفتم ICDl (ارایه مطالب 2016)

آموزش ICDL در شاهین شهر

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، و همچنین آموزش زبان در شاهین شهر، و دوره های آموزش ICDL در شاهین شهر، برگزاری آموزش سیسکو در شاهین شهر، و دوره کاربردی آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و دوره آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و همچنین آموزش #C در شاهین شهر در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*