Network
آموزش +Network شاهین شهر
آبان 29, 1397
CATIA
آموزش نرم افزار CATIA
آذر 3, 1397
Network

Network

آموزش +Network در شاهین شهر، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می کند

آموزش +Network با ارایه مدرک بین المللی در مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می شود

Network+ Certification

شبکه چیست؟

Network چیست؟

ابتدا به مفهوم شبکه می پردازیم:

شبکه مجموعه ای از کامپیوتر ها، سرورها، رایانه های بزرگ، دستگاه های شبکه، لوازم جانبی و یا سایر دستگاه های متصل به یکدیگر است که اجازه می دهد تا داده ها را به اشتراک بگذارند. نمونه ای عالی از یک شبکه، اینترنت است که میلیون ها نفر از مردم را در سراسر جهان متصل می کند، در عمل، یک شبکه شامل تعدادی از سیستم های کامپیوتری مختلف متصل به اتصالات فیزیکی و یا بی سیم است. یک شبکه شامل دو یا چند رایانه است که به منظور به اشتراک گذاشتن منابع (مانند پرینترها و سی دی ها)، فایل های مبادله یا ارتباطات الکترونیکی اجازه ارتباط دارند. رایانه های شبکه ممکن است از طریق کابل ها، خطوط تلفن، امواج رادیویی، ماهواره ها یا پرتوهای مادون قرمز ارتباط برقرار کنند، که شامل توپولوژی های شبکه مختلفی هستند. انواع توپولوژی شبکه و انواع شبکه ها اصطلاح شبکه توپولوژی، رابطه بین دستگاه های متصل را از لحاظ یک گراف هندسی توصیف می کند. دستگاه ها به صورت رأس نشان داده می شوند و اتصالات آنها به صورت لبه ها بر روی گراف نمایش داده می شود. توپولوژی شبکه نشان می دهد که چگونه تعداد اتصالات هر دستگاه، چه منظور و به چه نوع سلسله مراتبی به یکدیگر اتصال دارند و با هم ارتباط برقرار می کنند. انواع پیکربندی های شبکه یا انواع توپولوژی های شبکه عبارت اند از:

گواهینامه Network+ شامل دوره‌های زیر است:

دوره ویژه: AAS-IT شامل:

 مدیریت شبکه Purdue می باشد که از نکات برجسته آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش مدیریت شبکه، CompTIA A +، شبکه + و امنیت + تهیه گواهینامه، طراحی شبکه سیسکو و امنیت

اخذگواهینامه معتبر بین المللی Network plus TrainingCompTIA Network + Certification ،شایستگی کاراموز را به عنوان یک تکنسین حرفه‌ای شبکه نشان می دهد. گواهینامه Network + مدرکی است که مهارت حرفه ای IT شما را در مدیریت، نگهداری، عیب یابی، نصب و پیکربندی شبکه های رایانه ای پایه ثابت می کند.دسترسی به گواهینامه +Network گامی متمایز به سمت حرفه ای شدن در شبکه یا ارتباطات مخابراتی است.

مهارت های کسب شده پس از اتمام دوره شبکه +:

 • مدیریت و رفع یک زیرساخت شبکه پایه
 • نصب، راه اندازی و پیکربندی شبکه های سیمی و بی سیم.
 • شناسایی و توضیح پروتکل های شبکه و پورت های مشترک.
 • شناسایی و رفع مشکلات عملکرد و اتصال
 • نصب، پیکربندی و تفاوت بین دستگاه های رایج شبکه.
 • توصیف فن آوری های شبکه و اصول اولیه طراحی شبکه.
 • مطابق با استانداردهای سیم کشی و استفاده از آخرین ابزار تست شبکه.

دوره +Network به پیشرفت حرفه ای در زیرساخت فناوری اطلاعات کمک می کند تا عیب یابی، پیکربندی و مدیریت شبکه ها را در بر گیرد.+Network تضمین می کند یک تکنسین حرفه ای فناوری اطلاعات دارای دانش و مهارت هایی است تا بتواند کارهای زیر را بخوبی بررسی، شناسایی و اعمال کند:

 • طراحی و پیاده سازی شبکه های کاربردی
 • پیکربندی، مدیریت و حفظ دستگاه های شبکه ضروری
 • از دستگاه هایی مانند سوئیچ ها و روتر ها برای تله ترافیک شبکه و ایجاد شبکه های انعطاف پذیر استفاده کنید
 • شناسایی مزایا و معایب تنظیمات شبکه موجود
 • پیاده سازی امنیت شبکه، استانداردها و پروتکل ها
 • عیب یابی مشکلات شبکه
 •  پشتیبانی از ایجاد شبکه های مجازی

آموزش شبکه در شاهین شهر:

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، آموزش زبان در شاهین شهر، آموزش ICDL در شاهین شهر، آموزش سیسکو در شاهین شهر، آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و آموزش #C در شاهین شهر و همچنین آموزش +Network در شاهین شهر و آموزش #C در اصفهان در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*