icdl
آموزش ICDL شاهین شهر
آبان 28, 1397
Network
آموزش +Network
آبان 30, 1397
Network

+Network

آموزش +Network در شاهین شهر، مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می کند

آموزش +Network با ارایه مدرک بین المللی در مجتمع فنی تهران شاهین شهر برگزار می شود

Network+ Certification

شبکه چیست؟

Network چیست؟

ابتدا به مفهوم شبکه می پردازیم:

شبکه مجموعه ای از کامپیوتر ها، سرورها، رایانه های بزرگ، دستگاه های شبکه، لوازم جانبی و یا سایر دستگاه های متصل به یکدیگر است که اجازه می دهد تا داده ها را به اشتراک بگذارند. نمونه ای عالی از یک شبکه، اینترنت است که میلیون ها نفر از مردم را در سراسر جهان متصل می کند، در عمل، یک شبکه شامل تعدادی از سیستم های کامپیوتری مختلف متصل به اتصالات فیزیکی و یا بی سیم است. یک شبکه شامل دو یا چند رایانه است که به منظور به اشتراک گذاشتن منابع (مانند پرینترها و سی دی ها)، فایل های مبادله یا ارتباطات الکترونیکی اجازه ارتباط دارند. رایانه های شبکه ممکن است از طریق کابل ها، خطوط تلفن، امواج رادیویی، ماهواره ها یا پرتوهای مادون قرمز ارتباط برقرار کنند، که شامل توپولوژی های شبکه مختلفی هستند. انواع توپولوژی شبکه و انواع شبکه ها اصطلاح شبکه توپولوژی، رابطه بین دستگاه های متصل را از لحاظ یک گراف هندسی توصیف می کند. دستگاه ها به صورت رأس نشان داده می شوند و اتصالات آنها به صورت لبه ها بر روی گراف نمایش داده می شود. توپولوژی شبکه نشان می دهد که چگونه تعداد اتصالات هر دستگاه، چه منظور و به چه نوع سلسله مراتبی به یکدیگر اتصال دارند و با هم ارتباط برقرار می کنند. انواع پیکربندی های شبکه یا انواع توپولوژی های شبکه عبارت اند از:

همراهان عزیز برای خواندن متن کامل این مقاله می توانید به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید و ما را از نظرات و پیشنهادات خود بهره مند سازید.

آموزش شبکه در شاهین شهر:

مجتمع فنی تهران شاهین شهر اصفهان با برگزاری دوره‌های متعدد آموزش نرم افزارهای فنی مهندسی در اصفهان و آموزش طراحی در شاهین شهر، آموزش زبان در شاهین شهر، آموزش ICDL در شاهین شهر، آموزش سیسکو در شاهین شهر، آموزش شبکه در شاهین شهر و آموزش CCNA در شاهین شهر و آموزش برنامه نویسی در شاهین شهر و آموزش #C در شاهین شهر و همچنین آموزش +Network در شاهین شهر و آموزش #C در اصفهان در فضایی کاملا آموزشی وخاص برای همراهانی که خواهان تجربه و کسب دانش علمی و عملی هستند، تا کنون موفق به کسب جوایز گوناکون و پرورش افرادی تحصیل کرده و متخصص در این زمینه های متعدد فنی مهندسی شده است و بهترین انتخاب برای شمایی که می خواهید به موفقیت دست یابید. زیرا شما شایسته بهترین ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*